a nešťastná 13-tka k tomu -a hneď je z toho Apollo 13:-)
a nešťastná 13-tka k tomu -a hneď je z toho Apollo 13:-)
nádherná kulisa na verejnoprávnej TV s pokrikmi "fanúšikov" ria ria hungaria. Asi si "fanúšikovia" pomýlili ligu a krajinu
kvôli haterstvu k slovanu by si fandil aj DAC a ich ria ria hungaria
no ten plátok si trúfol len na zosmiešňovanie viery moslimov, miesto priamej kritiky terorizmu, ktorý by nemal byť s vierou spájaný. Anti žid karikatúru tam nikdy nemali lebo to je všeobecné tabu
to je odmena a nie trest pri situácii tejto skrachovanej krajiny v rukách prozápadných riťolezov.
dúfam, že budú vyrábať a predávať tie autá tak "kvalitne" ako mäso, s ktorými šmelia po slovenských pumpách a odskáču si to zákazníci
možno ušetrené prachy budú míňať:-)) a kasu to nejako naplní - inak mali dať to cestovné aspoň symbolicky za 1 € (ak by inak bolo viac), nech sa niečo vráti
kebyže tam nie sú rusi ale frantíci a nemci, v živote nič také neschvália
nikto ťa to nenúti počúvať, to len rádia budú hrať viac slovenskej hudby, keď môžu hrať anglicky hovoriace shi ty tak môžu i slovenské ako aj slovenské pekné skladby.
Podľa mňa to len tak hrajú, aby zviditeľnili stranu...
hahaha to pestovali vtedy možno ich kočovní príbuzní v Sev a Juž. Amerike:-))
budú s nimi kšeftovať ako ten poľský kamionista s mäsom na pumpe včera v správach
celé USA - židovská komunita až potom americký ľud
a odpútala pozornosť od zadĺženia ekonomiky a pádu na grécke dno. Veď títo majú výnimku pri dodržiavaní deficitu verejných financí, čo mi musíme dodržiavať striktne. Zase dvoj meter ako prijatie grécka do EU, ktoré nikdy nesplnilo maastrichtské kritéria.
po USA ďalšia krajina, ktorá zneužije "terorizmus" na obmedzenie slobôd občanov cez svoj "Patriot Act".
nejaký je moc múdry odkedy tam má Čutoru a Mazáka.... Ešte by to chcelo poradcu, pre čo najekonomickejšiu cestu do Popradu
po prečítani môjho textu vyššie to znie divne :-)) - ale myslel som tým, že by to okrem náckov a anarchy atď. spĺňali aj títo:-))
Nech už konečne legislatívne definujú pojem extrémizmus a myslím, že by túto definíciu nespĺňali len náckovia.
EU = inicitívny idiot USA, E. Chmelár mal v tomto pravdu
Odporúčame