Lebo Estónsko má záujme aby sa šírila pravda a objektívne info...hahaha hlavne, źe im nevadí, ako USA odpočúvali Merkelovú a inštitúcie EU, ktorej sú členom. Rozbombardujú Lýbiu, rozhádžu Egypt Irak, Sýriu a potom si tých utečencov aj tak zoberie EU - iniciatívny idiot USA. To je "spojenec", keby toto všetko čo robí USA spraví Rusko tak je III. svetová.


