Náš „prezident“ bútorov tajtrlík kritizuje politikov , že si robia kampaň na migrantoch - , pričom Kiska si foto na Facebooku s "migrantmi" robiť môže...
A ešte si to dáva na Facebooku ako súkromná osoba Andrej Kiska - nie prezident A Kiska - tento človek len dehonestuje úrad, nech si odletí do PP tak ako každý týždeň (samozrejme doprovodom limuzíny po zemi) a nech tam ostane.


