presne my sme podĺa Nemcov a Rak, Fr. "rasisti a extrémisti" keď fakticky nechceme pustiť neoverených migrantov do Schengenu - najmä Nemecko a Rakúsko, ktoré ich vôbec nechcú. Pritom vôľa migrantov je cestovať práve tam a do Škandinávie. Rešpektujme vôlu migrantov teda


