oproti minulým OH sú to úplne jeho podpriemerné výkony - prečo takto nepíšu o jeho kolegovi Lochtiem - ten už má pomaly 6 medailí... Odkedy Phelps šantil s mariškou nemá žiadne výkony na svoj potenciál...
oproti minulým OH sú to úplne jeho podpriemerné výkony - prečo takto nepíšu o jeho kolegovi Lochtiem - ten už má pomaly 6 medailí... Odkedy Phelps šantil s mariškou nemá žiadne výkony na svoj potenciál...
jasné a ich energetické podniky sú určite v súkr. rukách ako u nás:-)) hl. rozdiel je v tej južanskej mentalite a nie medzi súkr. a štátnym
si viem predstaviť, že títo pokrytci z EU inštitúcii by boli schopní na takéto miestečko prijať aj Tymošenkovú , keby ju náhodou pustia:-)) Lebo Tymošenková tiež kradla pre svoju rodinu ale bola v správnej "proeurópskej" vláde...
však to aj robila viď napr. US steel za korunu a daňové prázdniny 10r.- to bol výhodný predaj:-))
je to fakt na hlavu, že taká multi miliardová spoločnosť, čo zničila nokiu, sony a vyrába už všetko z elektroniky potrebuje pomoc
nechápem ako toho miklośa môžeš obhajovať - to môžeš rovno počiatka a kažimíra. Mikloš v živote dokázal hraať len k sebe a svojim - sprivatizoval celé slovensko a robil si na tom čísla, ktoré aj napriek privatizácii neboli nič moc viď údajeˇštatistiky vyššie.... A čo máme z tej privatizácie teraz? VŠetky energie aj tak išli hore, telecom nám ani nevypláca dividendy a takto tvoríme HDP akurát Nemecku a Francúzku. a vďaka otrokom v automobilkách..
jaj už viem čo ešte predviedla, vyslovila si nedôveru:-)) a ty tu kydáš len na Fica a tvoja božňovaná radičová z nulovou autoritou vo vláde je posvätná modla (chcel som dať krava:-))
zase ďalší z 8% v rokoch po sebe - radšej si pozri štatitiku na štatistickom úrade. A čo také okrem rozkradania statnych peňazí (sitká, zlaté padáky atď.) a zvysovania daní (DPH - 20 %) predviedla radičová, ty IQak.
ako ich podáva, vśak čísla sú čísla - ty len nevieš čítať a počítať... Ale to je jedno veď ten tvoj mikloś nechcel vládnuť - veď byv. vláda sa odvolala sama - nebyť toho by vládli do r. 2014. Takýto diletanti za 2 roky nepredvieli nič a teraz kecajú. Kde boli tie návrhy vlády Mikloša a spol. z pred volieb 2010 o znížení rovnej dane na 16%. O daňovom systéme ani nehovoriac. Mikloš len privatizoval a staval na tom čísla. Čo máme z tej privatizácie teraz?
vďaka skvele nastavenému II pilieru p. Mikloša a Kaníka tento pilier spôsobuje náklady soc pois´tovne cca 1 mld ročne na jeho vykrytie ty mudrlant... v tom je to klamstvo
ukradnúť z II piliera:-)) Hlavne źe ti nevadí, že soc. poisťovňa vykrýva II pilier cca 1 mld. € ročne a ma to dosť veľký vplyv na deficit VF - ale ako hovorí miklož s potKaníkom je to "daň za penzijnú reformu"....
Je desať krát talentovanejšia než nejaká Cibulková - no psychicky vie niekedy dosť sklamať. Škoda.
no neviem kto dal vtedy "mandát" SDKU a spol. pri privatizácii bánk, strategických podnikov atď
hahahahahah. To som sa pobavil na magyar fašistoch:-))
tie tvoje žvásty už ani nie sú vtipné... Ficko najskôr musí vytiahnuť Mikiho zo zadnice USA kde uviazol v r. 1998. Dúfam, že to USA nebude bolieť - ale takého krpca ani "nepocíti":-))
aj za civilné obete amerických útokov v Srbsku (Juhoslavii)
Odkedy Phelps začal huliť marišku ide to sním dole vodou - ako vidno na týchto OH. Čo robí Carl Lewis v štistikách - vśak otvorene priznal, že dopoval (hlavne na OH 1988 - Soul).
Na základe tohto nech sa podá hromadná žaloba na čo ja viem - Okresný súd Bagdad III, OS Kábul IV a na rozhodnutie o odškodnení za civilné obete amerických útokov v Iraku a Afganistane... USA to je úplne retardovaná krajina.
Odporúčame