angláni (a amíci) sú v zemepise a politike mimo ich územia stratení ..
angláni (a amíci) sú v zemepise a politike mimo ich územia stratení ..
ja by som trestal aj druhý extrém, aj tých čo rozbiehajú ako slimáci sú nepredvídateľní a kvôli spotrebe paliva pribrzďuju motorom ešte 20-30 pred semaforom. Pokutoval by som aj tých expertov čo jazdia v strednom pruhu na D1 a pritom pravý pruh je voľný.
Ale je to divné - Sagan síce vyhral zelené tričko ale celkovo bol 42 už aj P. Velits bol na 27 mieste. Saganov tímový kolega - Talian skončil tretí a zarobil ešte viac ako Sagan. O nich sa však moc nepíše.
získal zelené tričko - kiežby žlté :-))
Aj tak je to divné - Sagan síce vyhral žlté tričko ale celkovo bol 42 už aj P. Velits bol na 27 mieste. Saganov tímový kolega - Talian skončil tretí.
akurát, že po vrátení peňazí, by im mali odobraté aj permanentky - a zakázaný vstup na štadión. Veď načo sú im tie permanentky na vstup na štadión, keď sa im nepáči, že Ibrahimovič už nie je v AC? Inak čisto špekulatívny postup "spotrebiteľov"...
Mohol byť aj pod vplyvom vlastnej blbosti - myslel si, źe HR je tiež v Schengene
aj v r. 2014 ľudia budú viacej frustrovaní a bude tak dochádzať častejšie k úrazom - takže chirurgovia budú mať dosť práce:-)
je to aj o tom, že pomaly v každom supermarkete v USA dostaneš náboje a zbraň si zoženieš v špecialnom obchode bez väčších problémov. Každý Američan má totiž ústavné právo nosiť zbraň. Takto to potom vyzerá. U nás keď má niekto problémy ako tento psycho, tak ide do obchodu s chľastom. On mal dve možnosti isť do obchodu s chlastom (obrátiť zlosť proti sebe) alebo isť do obchodu zo zbraňami a obrátiť zlosť. proti druhým
posila zo Šamorína:-)) ten teda klesol, zo skupiny LM do Šamorína...
a čo keď pokrikovali na Ferenváros, však aspoň mali s Videotonom spoločnú tému:-) Videoton mal pokrikovať na Trnavu a bolo by:-)) Jasné Ferencváros sú naj, na nich nemá ani naša polícia:-)) No neviem, v DS pred pár rokmi všetci plakali, vrátane hooligans s Ferenc., aká to bola policajná brutalita. Aj polskí hooligans dostali od našej polície do tela.
do Ba prosto prišlo málo žilinčanov, aby sa stým niečo spravilo, však?:-)
Ďakujeme Ivan Kmotrík, dokázal si poslať klub ktorý len o skóre nepostúpil zo skupiny v LM do tretej ligy. V Anglicku by sa k nemu nechovali tak benevolentne.
ivor mal šťastie že odišiel s policajnej akadémie, lebo by tamasi aj na neho počkal Mahoney:-))
Aj Samson má doma internet a google, takže sa stal aj expertom na Belize a celú strednú a J. Ameriku vrátane Antarktídy.
bol som na dovolenke v Egypte - cez deň nič - iba vodu a v noci môžu súložiť, žrať a slopať aj 8 hodín. To je teda pôst...
inak čo sa nejaká ministerka stará do platu zahraničného futbalistu - však aspoň bude mať vyšŠie dane, nie?
Odporúčame