Romney žije v 70 - 80 r. v časoch studenej vojny. Podľa mňa ani nevie kde sa vlastne PL nachádza:-))
Romney žije v 70 - 80 r. v časoch studenej vojny. Podľa mňa ani nevie kde sa vlastne PL nachádza:-))
dementná bohorovná amerika, ešte to tak preukázať a môžte si to súdne rozhodnutie dať vymáhať exekútorom:-))
sorry ale práve si opísal všetky minulé vlády - p.s. II. pilier treba riešíť lebo štát (soc. poisťovňu) II pilier doslova tuneluje...to sú tie náklady za "reformu dôchodkového systému", ty pako
ako je to možné veď Mikloš nastavil št. rozpočet aj II. pilier tak dobre:-))
"plnú špajzu" riešime teraz - každoročný deficit soc. poisťovne vďaka II pilieru od jeho vzniku až po denes ty...
najnovšie chcel malajskí rozhodca, ktorý asi historicky nemá rád Japoncov, "zarezaťˇJaponcov včera pri gymnastike družstiev - ale protest Japoncov nakoniec všetko zvrátil.
prečo by to mal robiť on - nech to robia už existujúce firmy vrátane nadnárodných - tam práve bezhlavo berú len mladých z minimál. práxou ale s jazykom, starších s dlhoročnou praxou vyhadzujú... čo je blbosť...
jasné - tí debili s VŠ si nevypýtali 400 € v hrubom - takú by som ti tresol...
... a natom úrade práce môžu nabrať skúsenosti z "praxe", ktoré požadujú zamestnávatelia:-)) To to je "prax" na slovensku. Ak nie si niekoho známy tak dovi dopo, jedine, že si nejaký super talent - ale tých je málo...
sefekonóm poisťovne je asi ťaźko bankár... poisťovňa má od banky ďaleko - banka je o dosť zložitejśia inštitúcia. Preto nechápem, ako má byť ekonóm poisťovne expertom na fi. trh, keď poisťovňa len vyberá poistné a poskytuje plnenia, ako poisťovňa nikde nemôže investovať, obchodovať s CP atď. (na rozdiel od banky)
tá atlétka bude pri podávaní výkonov tiež zahalená? Dúfam, že to nie je plavkyňa lebo odetá do tej plachty by toho asi moc nenaplávala.-))
a načo? veď také desatoro od Mojžiša je v pohode. Len keby sa tým riadili židia aj kresťania. Židia (tí čo o nich najviac počujeme) sú v súčasnosti len záujmová skupina, ktorá si točí biznis medzi svojimi a od života podĺa božích prikázaní má ďaleko. Viď aj niektoré filmy kde "židovstvo" propagujú v každom filme známi hreci napr. Ben Stiler, A. Sandler atď. avšak chľastajú a užívajú rôzne látky ako ostatní "neveriaci" herci. Tá propaganda mi pripomína scientológiu, kt. je založená na takom istom záujmobvom princípe - členovia sa presadia všade (T. Cruise atď.)
Slovnaft hlavne predal ten mečiarovec Hatina, ktorý si kryl svoje straty na investíciach. Bez neho by to asi nepreślo. To čo tu spravili mečiar a potom dzurinda nemá obdobu, jeden náš majetok daroval svojim riťolezom a druhý náš majetok sprivatizoval pod cenu svojím sponzorom v zahr. výmenou za členstvo v NATO atď.
s tým tescom si to prehnal - to výpredajové zhnité ovocie a potraviny deň pred expiráciou (niekedy aj po) - to nech si nechajú
autá a kuchynské nože - ak dôjde k usmrteniu prostredníctvom auta tak to nie je určite úmyselne (nesadol si za volant z úmyslom zabitia) , nôž - ten je takmer vźdy použitý ako zbraň v afekte.
Ale strelné zbrane sú sami osebe určené len na zranenie a zabitie. Nedajú sa porovnávať s nožom a autom.
..lebo teraz keď je aj tak Dôvera v rukách Penty, tak zisky nejdu na cyprus...:-))
dežo nebude nikdy usporiadateľom OH... ten angličan, čo je za toto zodpovedný áno. Takže je to blbec..
Odporúčame