predtým si bol akože rus a teraz sa hráš na čecha?:-) Ty si čo zožral?
predtým si bol akože rus a teraz sa hráš na čecha?:-) Ty si čo zožral?
lebo tvojom milovanom Rusku po výhre nezamestnanosť a korupcia klesla a ekonomika rastie:-)
"vďaka" za príspevok ty nadutý debilko, opäť dôvod osláviť 1.1.1993. Dali sme Vás dole v semifinále tak na to nezabudni...
však je to vďaka tvojim drbnutým sovietom a ich 40 ročnej "bratskej pomoci" ty pako, čo si mal z dejepisu?
hlavne CZE im nevedeli streliť ani gól - a to Rusi hrali na pol plynu v skupine, v ktorej už boli jasným víťazom.
zriadiť facebook profil za letecké nešťastie hokejistov SR - to je také české.Napr. Fíni by to v živote neurobili - preto som im fandil o bronz.
Česi si zase pohladili ego:-) Ale ako jediný tím Rusom nedali gól - a to Rusi hrali len skupinovú fázu (nie o titul - ako život). A tí rakušania asi naozaj nevedia hrať hokej - lebo označiť nás za "outsidera", potom čo sme zdolali Can, Cze a v skupine USA je trochu sila.
Na fotke ako otec zo synom:-) Ďakujeme chalani! škoda tých dvoch "nahrávok" Rusom v II. tretine - dovtedy sme to mali celkom pod kontrolou. Ale Rusi sú Rusi - nadupaní - navrhujem dopingové testy:-)
tiež nechápem, že kto čechom ešte fandí - ja som fandil fínom - načo sú Čechom medajly?
- oni (Fíni) by v živote napr. nezriadili facebook profil o tom ako sa modlia za letecké nešťastie hokejistov SR. Nejaký blbý Čech to však dokázal.
na čo sú Čechom medajle, radšej to mali vyhrať Fíni...
konečne aj na CZE došlo - pamätam si ako aj nám v oslabení dali gól vo 1/4 finále.
to je ok - odkedy tu rudodementec provokuje, naším sa darí:-)
vďaka bohu za 1.1.1993, česi nás akurát potopili, keď u nich v 46 vyhrali komunisti a u nás DS. Teraz po 89 zase stále lamentujú aký bol komunizmus hnusný, tak načo ich volili. Teraz si budú hľadiť ego že Vujtek je Čech, a že vyhral včera !československý" hokej. Keby vyhrali oni - ani zmienka o Slovensku by u nich nebola.
Jasné, ty by si tam dal nejakého turula alebo čo
Super chalani, porazili sme ich vlastnými zbraňami - ten gól v oslabení paráda!
šťastie mali CAN, že Šatan trafil len hornú tyčku...
Odporúčame