V anglicku by dal tak max 30 gólov ak vôbec.
V anglicku by dal tak max 30 gólov ak vôbec.
...nehrá základná skupina - teraz sme v osemfinálovej:-))
inak aj ja som si myslel, keď som videl rozpis prvých troch zápasov, že sme v totál skupine smrti. Neuvedomil som si,že tento rok sa už nehrá osemfinálová skupina...:-)) Nádej teda stále žije len nech SUI neremizuje s nejakým s favoritov - lebo oni to na Kanadu resp. USA celkom vedia s ich húževnatosťou.
navyše paradoxne financovaný s Kaddáfiho peňazí.
Ešte tak SUI remizujú s niektorým s favoritov našej skupiny a môžme sa pripravovať na boj o záchranu...
Na Kanadu a USA to totiž aj vedia zhrať
+ súhlasím a niektoré "osobnosti" ako Radivojevič a Hossa v 1 útoku (? - doeraz vždy max. 4-ty - chceckin line) sú tam navyše:-) Za to minutie odkrytej bránky z 0,5 m by som Radivojevičovi zakázal hrať hokej
a potom čo? Bude existovať len jediný "správny" a "demokratický"názor Radičovej a Lip. a jediným médiom bude SME a .týždeň?
:-))
Mal by sa ospravedlniť skôr Dobrovodskému z Malaciek, na ktorého problémoch s Cigánmi si robil kampaň.
Kanady vždy v úvode hrá na svoje pomery o ničom - ale my ju asi hneď naštartujeme. Dúfam, že sa mýlim...
existuje aj niečo ako závet + ak včase smrti "partner" doopatruje poručiteľa a žijes ním aspoň rok v spoločnej domácnosti (a ten nemá manžela alebo rodičov) dedí tento "partner"....
...organizácia spojených názorov ehm nádorov, ehm názorov ehm náborov ehm....:-)
neboj Sherlock Kvasnica s vyšetrovacím tímom .týždeň to už má objasnené všetko:-)) Leda, že by Malinová neoblizovala tú známku:-))
+ k tej rigo práci ale máš ešte skúšku z oblasti, ktorá sa týka témy
hej, lebo základ štúdia na VŠ je diplomovka:-)) Kaźdý kto príde po v. škole bez praxe je sprostý ako teľa...
A prečo mal Matovič potom 8% vo voľbách:-)
Hnusný SDľ-ácky ksicht mi pripomína politikov typu Hort, Prokopovič, Migaš atď.
Odporúčame