"z pohĺadu na USA" pri rovnosti bodov máme lepší vzájomný zápas:-)
"z pohĺadu na USA" pri rovnosti bodov máme lepší vzájomný zápas:-)
Dezider Horváth, jeden z obyvateľov osady upozornil, že svoj dom začal stavať v roku 1994.Nikto ho vtedy neupozornil, že stavia na cudzom pozemku.:-))
aká obetavosť - nech sa obetujú fin. inštitúcie, ktoré to spôsobili. Keď budú ludia len šeriť v živote to nerozhýbe ekonomiku.
ešteže po výhre SVK nad USA chlieb lacnejší nebude a USA hrali len na 0,5 %, však, ty "znalec" hokeja :-)
AK SDKÚ nedá voličom novú ponuku, príde podľa podpredsedníčky strany Lucie Žitňanskej niekto iný a priestor vykryje.
to je strašné bez SDKU môj život prestane dávať zmysel:-)
nech len bolesťou trpia banky a fin. inštitúcie, ktoré sa na kríze podielali a teraz sa priživujú.
buchni si hlavu o stenu a bude ti lepšie debo:-)
akej dráme? však sme to mali pod kontrolou. Dráma bola Usa Kanada
Žijeme v 21 storočí, pod našimi nohami máme jeden z naj zásobarnipitnej vody a poľnohospodári majú problémy so zavlažovaním... Už v Mezopotámii vedeli ako na to...
nech sa páči môžeš ísť na Sme a presvedčiť sa o novinárskej geniálnosti a cenorstve v diskusiach jak na komančov.
Camorra asi natipovala proti Neapolu a tak museli prehrať- inak nechápem tie ich kolísavé výkony.
Talinsko a Francúzsko a Nórsko a Lotyšsko pred nami - jasné - dajte nejaké vzájomné zápasy a ich štatistiky, ktoré to dokazujú.
To bol pán futbalista - si pozrite na jútjub-e zápas slovan - real madrid z 90-tych rokov. Real mal normálne štastie keď hral na Slovane... škoda, že aj vďaka mafistom bol predaný kvôli (ich) zisku do Realu, kde už išiel dole a skončil v Oviede...
"Američania hrajú trochu ľahkovážnejšie a v tom by mohla byť naša cesta. Hrať trpezlivo, vynútiť si nejakú presilovku a držať čo najdlhšie nerozhodný výsledok." Keby naši vedia takto takticky zahrať tak by sme už mali včera prvé tri body. Ale stále robia - posledných 5 rokov (snáď okrem Oimpiády - až na zápas s Fin) to isté - kiksy v obrane a nedôraznosť v útoku a nedostatok taktickej disciplíny. Keď nás nejaký tréner toto naučí tak môžeme budovať mužstvo
prečo teda v Arg repre nehrá nič? Asi preto, že tam nemajú Xaviho a Iniestu...
Prečo tam ešte máme toho radivojeviča, ktorý tak má akurát na 4-tý útok?
jedine ak budú mať dostatok dôkazov a nie len dohady a podozrenia.
bude to Mikloško, Kočner alebo sám Sulík:-)
Dobrý výkon to nemohol byť, keďže máme v na MS aj také drevo (s prvého útoku ?!) akým je Radivojevič a Hossa. Však tých nechceli už ani v CSKA
Odporúčame