"sexovat" do zadku praktiju asi len homo - ani zvierata to nerobia:-))
"sexovat" do zadku praktiju asi len homo - ani zvierata to nerobia:-))
v com bola sympaticka - ze vsetkym natierala med okolo ust aky su tolerantní? Ty si tomu veril? Ved sú jasne promadarska strana - 1. miesto Madari a az potom niekde Slovaci (ale to len v pripade,ze je to aj v prospech Madarov)
tieto tvoje kvazi antisebejovske kecy ti nikto nezere potom, ako si sa vyjadroval k nasej hokej repre, si vlastne ako Sebej - ty si zradca - teda pokial si sa povazoval za Slovaka
extremisti su okrem kotlebu, smk a ludi proti rasizmu aj homo hnutia...
aspon si to priznal, ze nutili . teba tu zas v SR nikto nedrzi - takze sup,sup do Madarska Viktor uz vola. Ale pockat - Jáj, oni Vas v Madarsku povazuju za menejcennych lebo ani po mad. neviete poriadne (egy hranolky, ze?:-)
lebo fini co prehrali s CAN 3:5 a s USA 0:5 na medajlu maju:-)
hnusný výkon voči FRA vedie k postupu do 1/2 fimále proti Kanade.... Nech ich konečne pošleme do prdele... Veď aj Radivojevič dal 4 góly, takže nemožné môže byť....
v tomto prípade Most híd získa 89 percent vo voľbách - inak Slováci nevedia oceniť svoju politickú scénu:-)-)
turul, sťažujete sa len vy...lebo ste orbánovské deti, ktoré sú mimo
lebo je to povinné učivo v SR v školstve ty manták...
a k rudoarmejcovi vedie široká cesta a rudoarmejec je z malého mesta:-) Z malého mesta pretože rudoarmejec fandí svojím francúzom a bielorusom lebo je divný:-)
existujú: smk, kotleba, homosexuáli, ľudia proti rasizmu...atď
...by mal natočiť film o svojej afére a o tom prečo sa mu nechce ísť do USA:-))
a potom budú nasledovať nejakí fetišisti, ktorí mu premietnu vzrušujúci film s ponožkami alebo iným fetišom:-))
zase fico pri moci a kauzička malinová 2 môže začať:-) Náhoda?
S tými QPR mali aj predtým problémy - ale inak konečne zmena majstra Premier League... Man UTD už bol nudný - a vlastne načo mi mu bol neviemkoľký titul...
Odporúčame