tí naší komentátori sa išli s Barcelony poondiť - Zeman ešte kritizoval, že ako sa Chelsea stiahli - podotýkam,že hrali len s 10-timi a dali im 2 góly.:-))
tí naší komentátori sa išli s Barcelony poondiť - Zeman ešte kritizoval, že ako sa Chelsea stiahli - podotýkam,že hrali len s 10-timi a dali im 2 góly.:-))
kto má iný názor ako hríb a spol je nepohodlný - hlavné heslo talibancov so sme a týždňa. Čo ty vieš o demokracii prosím ťa...
hríb je taký intelektuál, že aj na pivo chodí diskutovať tak akurát sám so sebou - lebo "kamoši" nikdy nemajú čas.
Tu máš svojho intelektuála ty tupelo:
http://www.topky.sk/cl/100313/1306618/O pity-moderator-Hrib-na-zatahu--Neuspesny-flirt-so- zenami--spanok-a-vyhadzov-
hlavne vysoko "invenčne" monológoval o znásilnení a vražde Cervanovej so svojimi kamošmi - páchateľmi...
lebo voličov strašia - "lebo Hollande"
a Messi nemá babu?:-) Puyol je asi na mladé mäsko:-)
asi preto, že preto, že práva pre SR kúpil sport - áno bolo to darované víťazstvo slovana asi ako tá presilovka *KE 5 na 3 z ktorej dokázali dať gól. áno slovan si to všetko kúpil...
+ Mr. Kvasnica im dal aj zľavu za to, že si takto cez média robí promo zadarmo
ako vieś źe machala je práve "diletant" - babrák:-)? To akože zbabral to napadnutie Janovica alebo čo?
no neviem tá žlč na všetkých inak rozmýšľajúcich skôr vyviera zo Sme .týždńa. To je skutočný novinársky taliban
Vaššáryová povedala že ho zbil, takže ho zbil... Aj na Sme a v .týždni ti to potvrdia. Dúfam, že to konećne vyvráti alebo potvrdí kamerový záznam z pošty, lebo z toho bude ďalšia kauza á la Malinová
a prečo to tr. stíhanie nezastavili počas Radič vlády?
... ktorej niekto z jej DNA oblízal známku na obálke, poslal jej ju aj z dokladmi:-))
ty to vyšetruješ alebo o čo m tu točíš? Lebo Fico? :-)
suchoHríb nech sa pozrie sám na seba:
http://www.topky.sk/cl/100313/1306618/Opi ty-moderator-Hrib-na-zatahu--Neuspesny-flirt-so-ze nami--spanok-a-vyhadzov-
Odporúčame