Som myslel, źe na šampionát nepôjdu aj nemeckí futbalisti - to by si konkurencia z Eng, Hol a Šp vydýchla:-))
Som myslel, źe na šampionát nepôjdu aj nemeckí futbalisti - to by si konkurencia z Eng, Hol a Šp vydýchla:-))
Čo plačeš, však si mal všetkých presvedčiť nech idú voliť SDKU a SaS atď.
Ale problém je v tom, źe voliči radšej volili Fica (viď BA - 30% Fico, po 15% Dz a Sulík) akoby mali voliť týchto dementov v rozklade.
máš to domotané a odporuješ si raz hovoríš o tomto zabití ako o nejakej vražde a v druhom prípade ako o nešťastnej náhode. Vodička má hneď 2 priťažujúce okolnosti - jazda pod plyvom a obeť bola maloletá.
tlačovky sú tak niekde na Ta3, v STV je akurát výcuc z tlačovky v tv. novinách aj s reakciami
si odporuješ, chceš aby RTVS zarábala a pritom kritizuješ formáty na komerčných Tv, ktoré majú nejakú sledovanosť - nehovorím tie dementiny Paradise a farma. ale relácia ako modré z neba sa dá posunúť do nejakého iného levelu
a priznaná náhrada škody bola 100% zo zaplatenej sumy alebo len rozdiel medzi troma hviezdičkami, ktoré im sľubovali a jednou hviezdičkou, ktorú reálne mali?
A čo si ty spravil preto aby si nebol "otrokom"?:-))
fíha pán je poškodený, obvinený , advokát pánov vrahov alebo OČTK... Ten spis má niekoľkotisíc strán. Tí sú asi tak nevinní ako keď si Hedviga nič nevymyslela. A NS SR sa proti všetkým z nich spikol... A čo chceš prosím ťa s Valašíkom na detektore? :-))
ty kokso, tak sa ho tu aspoň nesnažte dávať na úroveň nejakého morálneho vzoru a veľkého intelektuála a pod. ako to robia v sme a týždni. Proste sú rovní a rovnejší v rámci médii - závisí to akých máš kde známosti a "kamošov". Aj kušnírová nadr baná havarovala a už sa stiahla s TV.
otázku Nicholsona pod Lampou, že prečo Trend a týždeň nepublikovali jeho gorilu, keď ich o to žiadal prešiel Suchohríb "intelektuálnym" mlčaním...
všetci odsúdení sú nevinní, Hedviga vždy hovorila pravdu...čo na to doktor?
p.s. dokonca to dávali medzi polčasmi futbalového zápasu, čo bola sila - možno keby to dávali aj cez všetky reklamy tak by to bola najsledovanejšia relácia vôbec
hľadanie vinníkov, jasné:-)) - pokiaľ viem tak je to podpora pre bezpečnostnú previerku - nie je to však nijaký dôkaz a už vôbec nie v trestnom konaní - v tejto veci existujú prípustné relevantné dôkazy...Aj ty si naletel Matovičovi, čo?:-)) Keď veríš 30 rokov svojej lži tak pred polygrafom hovoríš "pravdu".
grc hrala Barcelona - na to že je považovaná za naj mužstvo na svete to s tými prihrávkami pred oslabeným súperom preháňala a tak aj dopadla...
konečne niekto zachytil ochlastu - samotára hríba v BA a ty u argumentuješ nejakymi bradavkami. No vývráť to čo tam je - veľký intelektuál a naj super žurnalista asi na VEREJNOSTI nezaspal po jednom pive.Ten takto chodí v BA pravidelne, dotrepe sa do podniku prihovorí sa neznámemu a vopruzujeho svojimi pseudo intelektuálnými kecami. Hlavne, že nový čas a balkon a Slota ti ako zdroj info neprekážal:-))
choď s tým do pr dele ty zástanca vrahov - prešli si peklom, lebo ti to povedali? Videl si spis?
zase detektor - ktorý ani nemôže byť dôkazným prostriedkom - výborne Igor:-))
To je argumentácia, hodná SMEtiara. Všetci sú skorumpovaní len vy so sme a tyždňa máte pravdu. Ani spis si nevidel ale vieš všetko najlepšie, lebo to poedal 120 krát odsúdený vrah pod Lampou - ktorý tam nemal ani protistranu. Vivat demokrat:-))
Odporúčame