To sa majú všetci prispôsobovať Cigáňom?
Ešte väčší blbec ako sme dúfali ...... pekný film z roku 1996
Ak premier bude robiť len to čo je podľa jeho predstáv,tak nepotrebuje vládu. Nakoniec bude robiť vsetko sám. To nie je predseda vlady ,ale DIKTÁTOR. Žiaľ zvlástna predstava o manazmente
Pri tomto princípe im vychovame za nase peniaze expertov a hlupakov nam nechá.
Matovicovi uz hrabe. Mihol vydrzat kym súdy nepotrestajú Ficovcov
Pánovi premiérovi už hrabe. Medzi lock downom a plošným testovaním existuje aj verzia iná. Testovanie kritických ohnísk zistených na základe PCR testov a obmedzenie voľného pohybu pozitívne testovaných . Nech nie je zadubený ,len preto ,že chce mať pravdu on a nie jeho kritik z vládnej koalícii ,ktorý to vidí trochu ináč
Bez testovania by to nikto nevedel.
Nerozumiem starostke. To nie je rada,ze sa podarí v jej obvode oddeliť tých, ktorí pre jej obvod su zdrojom ?
Tak to nemáš pravdu . Ak zamestnávateľ rozhone ,že pozitívny test potvrdzuje schopnosť tak je to jeho rozhodnutie . Nedá si predsa nakaziť tých zdravých a zlikvidovať si výrobu . Čudujem sa takýmto expertom
Testy samotné neriešia nič ,ale bez testov sa nevie akým smerom robiť ďaľšie opatrenia
Matovič to nikdy nepovedal a ak naznačil niečo ,tak len preto ,že pozná niečo o povinnostiach zamestnávateľa pri ochrane zdravia svojich zamestnancov . Ani jeden zamestnávateľ nemá záujem o to aby medzi zdravých ľudí chodili infikovaní a zo zákona ich musí vylúčiť zo styku so zdravými. Ak niekto odmietne test na alkohol je považovaný za človeka pod vplyvom alkoholu a podobne ak niekto odmietne test môže byť považovaný za infikovaného
Vážení čitatelia , spochybňovanie akýchkoľvek krokov tejto vlady bude pokračovať , čim blizsie sa bude blížiť prokuratúra k činom byvalej vlady . Je smutne že to ide tak daleko, že zachrana životov o ktorú sa snaži terajšia vlada, stojí nižsie ako zachrana pred trestom za činy byvalej vlády
Tym,že sa nebudú motať medzi zdravych ľudí. Ako sa lieči chripka ?
Naozaj motivačný nadpis !!!! Pravda sa vyznamenáva . Prezidentka a jej session povedalo ,že to testami nekončí a nie že sa to má zrušiť .
Spochybňovanie je základ boja s Covidom? Zároveň s aj inými vedcami potvrdzujete ,že od 50-70% ľudí sa zachytí a preto je potrebné obmedziť pohyb v týždňoch testovania . Ak zopakujeme testy na tých istých o týždeň , tak z tých 50-30% zachytíme ďalších 50-70% a to je už spolu 75- 91% zachytených . To , že to začalo Slovensko rozhodnutím vlády nie je téma na spochybňovanie celého procesu. Nerobíte to len aby ste obhájili prečo ste to nenavrhli Vy ? Podľa mňa je lepšie ak po tomto procese začne po Slovensku behať o 3/4 infikovaných menej a budú sa liečiť
Spochybňovanie je základ boja s Covidom? Zároveň potvrdzujete ,že 70% ľudí zachytilo a preto je potrebné obmedziť pohyb v týždňoch testovania . Ak zopakujeme testy na tých istých o týždeň ,tak z tých 30% zachytíme ďaľších 70% a to je už spolu 91% zachytených . To ,že to začalo Slovensko nie je téma na spochybňovanie testov. Nerobíte to len aby ste obhájili prečo ste to nezačali robiť Vy v Čechách ????
Odporúčame