Kde ste vedci? Však Vám nikto nebráni aby ste navrhli opatrenia a predložili vláde. Neverím ,že sa na opatreniach ,ktoré robí vláda nepodielate . To čo píšete vo svojom vyhlásení sme už počuli 100 x. Interpretáciu výsledkov predsa môžete robiť a a navrhnúť postup ako opatrenia realizovať . Prečo ste to už doteraz neurobili ? Pán Krčméry predsa bol súčasťou tímu odborníkov a potom odišiel riešiť závažnejšie problémy do sveta . Pán Čekan je autorom testovacej metódy a testovacej sady . Osobne by som rád videl presné formulácie toho vášho postupu identifikácie ktoré skupiny testovať, spôsob testovania, spôsob izolácie pozitívnych, obmedzenia platné pre kontakty , ........... Toto testovanie je dôkazom toho ,že vláda neľutuje dať do toho peniaze ,ale treba konať hneď a nie o pol roka aby priemysel a hospodárstvo ako celok nezastali. Vedecký prístup je výborný ,ale v praxi je potrebné riešiť problémy rýchlo . Niekedy zo dňa na deň aj s rizikom ,že urobíte niekde chybu

