Veruže si.
Pán administrátor, ako je možné, že toto indivíduum ďalej uráža blogerov a iných diskutérov ? Vy ste spokojný keď vás iný človek nazve "tupina" a vašu prácu nazve "výgrcom" ? Robte už konečne to, za čo ste v Pravde platený !
Admin diskutéra vulgárne nadávajúceho iným diskut=rom nezablkoval. Naopak, začal rôznymi akože overovačkami šikanovať iných diskutérov.
Koľkokrát si si tabletkami vyčistila maternicu od nového života, od nového dieťaťa. - Inak, už som vďaka tomuto blogu pochopil, o čo ti išlo v blogoch o M.Š. - išlo ti o to, aby si vrhla biľag na človeka, ktorý zavrhol plytké pokrokárstvo za poctivý národný a naozaj demokratický pohľad na svet. Fanatická beznohavičková pokrokárka Cigániková je tvoj vzor. Ďakujem. Všetko je už jasné.,
Opoziční poslanci akosi zabudli, že vojnu proti Nemecku a Japonsku viedli nie iba koloniálne nie iba totalitné ale priam despotické režimy UK, F a USA. Nešlo im o žiadnu demokraciu a slobodu. Ak áno, potom by už Guam bol dávno slobodný samostatný štát. Podobne ako by ním bolo Tahiti, Nová Kaledónia, Falklandy, Gibraltar. Os. sv. Heleny, britské, francúzske a americké kolónie v Karibiku. Páni šimečkovci o tom ale nič nevedia. Dejepis a zemepis sa v škole neučili.
Merz je ten posledný, ktorý o mieste rozhovorov bude rozhodovať. Hlavné slovo bude mať PUTIN.
Ficina je možno tvoja mama. Tej nadávaj.
Ale budú. Hostiteľ to vždy robí. Samozrejme, diplomaticky. Jáj, pardon, ty asi nevieš, čo je diplomacia.
Ibaže Zelenskij si Fica za sprostredkovateľa "informácií" už vybral. Takže zase tesne vedľa, milá pálneka. PS: do krčmy či na futbal by si mal chodiť, -tam by na tieto tvoje názory iste primerane zareagovali.
++++++++++
Pozdravujem pána administrátora a verím, že si v prípade vulgárneho a urážlivého príspevku človeka s prezývkou "ulmanus" vykoná svoju povinnosť a vstup do diskusií mu definitívne zruší.
Ale tá tvoja hlava tiež nie je obyčajná. Je dokonca asi až z ríše zvierat. Možnože je to hlava osla. Dosť tvrdohlavá na to ,aby od nej kovová barla odskakovala ako kladivo od nákovy. Nechceš, aby to na tebe vyskúšali ?
Ty si priateľu, hejter ako vyšitý. A ešte ako "vtipný". Mimochodom, gratulujem ti k novotou voňajúcemu "nicku". Ako náhrade za ten, čo ti administrátor zablokoval...
Bili tie tvoje "demokratky" lídra vtedajšej opozície dáždnikom po hlave ? Nie. Ono sa iba oháňali dáždnikmi na tých provokatérov, čo nezákonne narúšali ich povolené zhromaždenie. Mimochodom, - chceš dostať dáždnikom po chrbte či kovovou barlou dvakrát po hlave ? Nie je v tom malý rozdiel ?
Tomu darebákovi už niekto stihol poradiť, aby hovoril o momentálnom zlyhaní, ktorému nepredchdázala žiadna príprava. Ibaže sa vzápätí sám priznal k tomu, že ho politika ANO čím ďalej tým viac hnevala, lebo sa z folklóru zmenila na reálnu možnosť vlády.
V tomto prípade súhlasím.
Lebo požiadavky iných ľudí sa nepredkladajú /predkladajú sa iba vlastné požiadavky/. Požiadavky cudzích subjektov sa iným iba TLMOČIA.
Nemajú na to iných lepších ľudí. Práve preto Putin, Laydenová a Zelenskij s Ficom rokujú.
pálinka, pinkaj si teda radšej tie vaše domáce muchy a nestaraj sa do toho, čomu nerozumieš
ty nemáš pravdu - Ficova misia nie je zasahovaní do ukrajinského konfliktu ale naopak o výmene informácií medzi bojujúcimi stranami, čo môže pomôcť oficiálnym rokovaniami o mieri /Fico povedal, že je pripravený odovzdať Bruselu Putinove odkazy na margu konfliktu RF-UA. Posraný si ty, -keď si myslíš, že politik ti pri komentovaní diplomatického stretnutia povie to, čo si "skutočne myslí". Venuj sa radšej svojej záhradke alebo krčovým rečiam o futbale, tam si môžeš povedať čo si "skutočne myslíš"...
Odporúčame