Veru nie.
Gašpar je potetovaný. Pálinka je POTENTOVANÝ.
Čo iné od teba čakať - iba takýto primitívny hejt. Administrátor tohto portálu ti zaň iste dá božtek na noštek.
Si "expert". Ale máš pravdu, Fico určite "požiadavky" EU Putinovi nepredloží. Na to má EU slaboduchú fanatičku K.Kallasovú, ktorá sa s ľuďmi formátu Si Ťin-pchinga, Módího či Putina nikdy na serióznom rokovaní nestretne.
Takže tetovanie-hm, To, do čoho si sa tu zadrapil, ukazuje, že si naozaj z veľmi malej viesky, že sa bojíš čínskych aut a nechceš byť klinom. Neboj sa, už ním nikdy nebudeš. Nanajvýš budeš už iba malým a mäkkým klinčekom.
Si bystrý človek. Preto neverím, že rokovania najprv Blanára v Bruseli, potom Fica v Číne s Putinom a následne Fica so Zelenským na Východnom Slovensku považuješ "za letmé zdvorilostné stretnutia". Už samotný fakt, že sa uskutočňujú, MÁ PRE SLOVENSKO POZORUHODNÉ VÝSLEDKY. Minimálne v oblasti diplomatickej prestíže a reputácie SR vo svete. Toto všetko vždy má a aj teraz bude mať priaznivý dopad aj na ekonomiku SR. Nemusíme čakať ,ako to dopadne. Ono to toiž už dopadlo. A chvalabohu, - dobre dopadlo...
+++++dobrý blog
A ktože to útočí v Gaze, Jemene, Libanone, Sýrii ? Ktože sa to vyhráža Venezuele ? Filmári z "halyvúdu" ?
Čo Rusi obsadia, to je dobre obsadené, máš pravdu.
Ja reagujem na blog a na diskusiu k nemu. Beránek tiež nemá žiadne dôkazy o sfalšovaní tendrov na chaty. A naoriek tomu je už hrdinom protislovenskej protivládnej tlače. No a pokiaľ ide Šimkovičovú, ona dala tendrovať štátne inštitúcie. Tatranské vysokohorské chaty však štátnymi nie sú. Vlastní ich , ako sám píšeš, nevládny Klub slovenských turistov. Analógia neobstojí.
Áno, v takých, ktoré kampaňuje Denník N, Sme a Aktuality.
Mimochodom, už tam tá Beránkova latrína nie je. Respektíve je tam ale iba ako kuriozita. Sú tam moderné ekologické záchody. Beránkov problém je, že ich už ako starec nevie poriadne ovládať. Je v nich príliš veľa elektroniky...
Ak by bola v tlači iba jedna strohá informácia o zmene chatára pod Rysmi, potom máš pravdu. Denník Ń, Sme, Aktuality a súkromné televízie však spustili "na obranu hrdinu B." poriadnu kampaň. Poriadnu spolitizovanú kampaň, v ktorej nechýbajú útoky na vládu Smeru, ba ako vždy aj na Fica ako podporovateľa mafie, ktorá B. dala dolu. A pokiaľ ide o češtinu - B. žije od 6 roku na Slovensku, má slovenskú základnú a strednú /hoci nedokončenú/ školu a slovenskú hotelovú akadémiu. Sme dospelí ľudia-nie je to prejav totálnej neschopnosti naučiť sa cudzí jazyk-je to prejav toho, že ľudia ako B. sa so stratou "našich TATER" nikdy nevyrovnajú.
Primitívny hejt potenciálneho cintulu.
Každého občana by malo "trápiť", či má niekto legálne nadobudnutý majetok v TANAPe za miliony eur alebo to získal "paralelným biznisom". Každého Slováka by malo "trápiť", ak sa niekto zapája do protivládnych demonštrácií, vedených ktoviekým a financovaných ktovieodkiaľ. Teba by ale nemuselo trápiť, či si KST vyberá chatárov konkurzom alebo nie.
Nesnilo sa. Stačí si prečítať celú diskusiu. Pravda, tie najhrubšie politické útoky už z nej zmizli, ale aj tak je tam poučného čítania dosť a dosť. Pekný deň.
Maguso je bohužiaľ myslením trochu inde. Preto splieta siahodlhé pseudomudrovačky a konšpiračky zakaždým, keď na neho niekto zareaguje. Ja už to nerobím. Preto ho aj dnes nechám klamať o mojich "vulgárnych" diskusných príspevkoch. Každý, kto je zvedavý na môj štýl vyjadrovania, nech si len klikne na moje príspevky. Hoci ich len tohto roku boli stovky, žiaden neobsahoval vulgárnu osobnú nadávku na kohokoľvek. Zato mne sa nedávno diskutér "chcimirove dristy" vyhrážal spálením v biospaľovni. Beztrestne. Aj keď administrátor dostal na túto vyhrážku takmer 20 upozornení, diskutér "chcimirove dristy" tu ďalej pokojne diskutuje...
Politicky sa s Cipárovcami nezhodneme. No pani Vilma je fajn. Vážim si ju.
Odporúčame