Proxy vojnu Západu proti RF začala Británia s podporou Nemecka a Francúzska. Hoci im teraz rozpad ich ekonomiky vraví " stačilo !" - nenávisť voči Rusku je silnejší motív. A oni ďalej len banderovcov futrujú zbraňami a peniazmi - až do úplného bankrotu britskej, nemeckej a francúzskej ekonomiky. To je celý zmysle tohto blogu.

