ty už radšej nič nedávaj,- nech sa za teba tvoja rodina nemusí hanbiť
miesto "mne" má byť "mi"; pokojne však píš aj po mongolsky- ak je to tvoja materčina
Ropu z Rf kupujeme za dlhodbé zmluvné ceny. Bolo tu o tom už veľa blogov. Škoda, že si ich nečítal, A pokiaľ ide o dopravu, tá je zabezpečená ropovodom. Za jeho zničenie podľa zmluvy nesie nesie zodpovednosť ten, kto ropovod zničil. Dobrú noc.
Tú dezolé komunitu tvorí, súdiac podľa tvojej tunajšej aktivity- tvoja rodina. Spýtaj sa na to teda napr. svojej mamičky.
1/Kotlár je lekár a lekárov podporujúcich jeho názory sú v SR tisíce. Že nie sú na verejnosti známi, to je dôsledok ideologického teroru voči inému ako pro-vakcinačnému názoru. 2/Napísala si, že si bola proti Maďarom, lebo ťa to tak učili v škole. Pýtam sa v akej škole, lebo za socializmu bolo huckanie proti Maďarom trestné-takých učiteľov by zavreli. 3/Ja som však nenapísal, že ma v škole učili nazývať Ukrajincov banderovcami. V škole označovali za banderovcov tých, čo spolu s SS vraždili Rusov, Poliakov, Židov a na Východnom a Strednom Slovensku podrezávali Slovákom a Židom hrdlá. /Masaker v obci Kolbasov/. Samozrejme, nie všetci Ukrajinci boli banderovskí fašisti-napr. Zoja Kosmodemjanská a Oleg Koševoj boli bojovníci proti nim a proti Nemcom. Ani dnes nepodľahli všetci Ukrajinci banderizmu. 15 mil. Ukrajincov radšej ušlo do Ruska alebo i. krajín Európy. Nechcel som ťa rozčúliť-iba naznačiť iný možný pohľad na vec. Pekný deň.
Matovičovo Slovensko, alias OLaNO je na strane banderovcov-v tom máš pravdu. Veď aj ty si banderovec a súčasne matovičkár v jednej osobe.
Toto je úmyselnom poškodzovaní ropovodu, ktorý nám transportuje z RF energiu. O hospodárskych škodách, ktoré nám - členovi EU, UA naschvál robí. A preto by sme jej mali dať stopku do EU a zastaviť finančnú pomoc. Toto nie je o výraze "banderovec". Ten je tam iba okrajovo. PS: Spojenie "svatá prostoto" je český výraz. K nám sa dostal iba cez gýčové české komédie.
Si v nenávistnom amoku, - ale hrubé gramatické chyby by si predsa len robiť nemal. Slovenská gramatika je pre Slováka čosi ako vrodený algoritmus.
"agresívny" - témou blogu je ÚMYSELNÉ poškodenie plynovodu, ktoré nám - teda SR spôsobuje veľké hospodárske škody- nie škody, ktoré si počas bojov spôsobujú Rusi a Ukrajinci navzájom. Ide o to, aby UA, ktorá zámerne škodí členovi EU, nemala prístup do EU. A nedostávala zo SR už ani len tú humanitárnu pomoc.
Slafkovský je slovenský hokejový omyl. Obávam sa, že pokiaľ ho neprevychovajú, skončí zle. Veľmi veľmi zle.
Pán administrátor -opäť vás verejne vyzývam - plňte si svoju povinnosť a zbavte slušných ľudí prítomnosti pseudodiskutéra, kaziaceho dobrý kredit blogoviska Pravdy.
Jediný Peťko v mojej rodine bol krstný otec Peter. Banderovcami ich treba nazývať preto, lebo dobrovoľne alebo nasilu bojujú za banderovskú ideológiu, za etnicky čistú Ukrajinu, kde na v časoch rozpadu ZSSR žilo vyše 50 mil. ľudí a väčšina z nich sa k ukrajinskej národnosti nehlásila. Súčasný banderizmus na pôvodný z 30-40 rokov min.storočia nadväzuje IDEOLOGICKY a využíva fašistické metódy riadenia štátu. Pekný deň.
Odporúčame