Ty si za opicami, servilný rescoe.
Ty si za opicami, servilný rescoe.
Dalo sa to čakať, že prví sťažovatelia budú /podľa niektorých tiežslováčikov/ "naši bratia" Česi. Závisť nad zlato...
A tá fabrika mala iba jednu budovu ?
Vám všetkým ? To je hádam aj všetkým tým 4 00 protivládnym demonštrantom na námestí v BA. No hej, ibaže SR má cca 5,5 mil. obyvateľov....
Keby si čítal s chladnou hlavou, zistil by si, že blog upozorňuje na hrôzy vojny, na škodlivú vojnovú propagandu a na neochotu jednej zo strán ukr.konfliktu reálne pristúpiť k rokovaniu s RF o prímerí a trvalom mieri.
Server mediozona je arbiter pravdovravnosti, nezaujatosti, objektívnosti a i. superlatívov. Ver si, čomu chceš, blog je postavený na vojenskej vede, nie na investigatívnej žurnalistike disidentov, nepriateľských voči Putinovmu režimu.
Prečítaj si status, s ktorým chceš polemizovať ešte raz a pozornejšie. Dozvieš sa, že táranina či bľabotanie sú veľmi podobné blogu pána "nemezisa",
Keď už bloguješ, tak sa aspoň nauč po slovensky. Český výraz "blábol" je po slovensky táranina alebo bľabotanie.Teda čosi, čo je veľmi podobné obsahu tvojho blogu.
Nie iba v zbraniach. Južná Kórea vyrába techniku v obrovskom počte /veď je počtom obyvateľov dvakrát tak veľká ako KĽDR/. V jej prípade však nejde o originálne riešenia, ale o licencie zo Západu alebo z Japonska, príp. ich úpravu. KĽDR je totálne embargovaná, musí si všetko vyvíjať sama - na základe princípu "čučche" t.j. spoliehania sa na vlastné sily a na nezávislosť.
Porubänová je hochštapler, -ona sociologiu len vyštudovala. Mala iné prednosti ako poznatky. Ten Slovinec je na tom podobne. Vraj odborník na filmovú kritiku. Nuž hej, slovinské filmy sú také hojné a také náročné, že si vyžadujú opateru aj od pána Žižeka. Ak ide o odporúčanie odbornej literatúry, mám tu jeden typ pre teba i pre "stanka" - Karl Marx.
Český alebo slovinský pseudointelektuál -jedna banda. Ak si ale myslíš, že slovinský filmový kritik je odborník na analýzu EKONOMICKÝCH formácií socialistického vs. kapitalistického typu, tak potom už s tebou naozaj nie je o čom.
Máš pravdu, po prijatí Marshallovho plánu ich štátna zvrchovanosť mizla rýchlosťou geometrického radu.
Po slovensky "povedzme chybných". Mrzí ma, že ty už asi "tušíš" , čo tá demencia je. Riaď sa pokynmi tvojho lekára a proces demencie aspoň spomalíš. Pekný deň.
Stále nevieš po slovensky ? Český výraz "lysohlávka" je po slovensky "HOLOHLAVEC". So zvyškom tvojho statusu škoda strácať čas.
Odporúčame