Stará služobníčka pánov z UV KSČ, stále návštevníčka ich bujarých večierkov a FANATICKÁ NEPRIATEĽKA samostatného Slovenska- to je kvízová otázka Pravdy ? Ach Pravda, Pravda, kam ty len padáš...
Stará služobníčka pánov z UV KSČ, stále návštevníčka ich bujarých večierkov a FANATICKÁ NEPRIATEĽKA samostatného Slovenska- to je kvízová otázka Pravdy ? Ach Pravda, Pravda, kam ty len padáš...
Na štadione v KE boli samí BANDEROVCI. Redaktor Oravdy sa čuduje, že sa správali ako BANDEROVCI ? Pravda, Pravda, kam to len padáš...
OCAS BUDE ADIMISTRÁTOR PRAVDY, ak ti tieto tvoje hejty nezruší.
Papua Nová Guinea je de facto kolonia Austrálie. Bol som tam u nich na študijnej ceste. Viem o čom hovorím. Austrálske a západné investície tam idú iba do kávy, ťažby tropického dreva a do palmového oleja. Všetko do plodín, ktoré sa raz urodia a inokedy nie, buď majú na ťažbu dobré počasie alebo nie. Ak by v Papui vládli Papuánci sami, prostredníctvom vlády, aká je napr. v Uzbekistane či vo Vietname, orientovali by sa na stabilný rast HDP. Takto im to podľa úrody a počasia kolíše od +9% po - 0,6%. - Vtípky sú jedna vec a odborný pohľad na danú problematiku je zas iná vec. Stačilo však školenia. Pekný deň.
Na to, aby vládna garnitúra niečo dokázala, treba, aby sama vládla aspoň tri vládne obdobia. Vietnam, Čína, Uzbeklistan sú príklad kombinácie socializmu, vlády jednej strany, plánovitého rozvoja a uplatnenia prvkov trhových mechanizmov. Takto sme mali v 1989 konať aj my na Slovensku. Bohužiaľ, českí páni rozhodli za nás inak.
Študijná cesta na Riviére ? Zver treba študovať v jej prirodzenom životnom prostredí. Tak ako teba,-napríklad tu.
Nemotorný si ty. Nemáš motor, šliapeš na pedále ako hoviadko.Takže, HIJÓ !
Tento tvoj "inteligentný" hejt by si mal všimnúť administrátor Pravdy.
Zase si sa zhovadil, ty pseudo-ekonóm. Počul si niečo o tranzitných cenách a ich podiele na výslednej cene plynu ? Počul si niečo o zľavách, ktoré na svetových cenách máme za to, že máme dlhodobé zmluvy o odbere až do 2035 ? Počul si niečo o množstevnných rabatoch ? Určite nie. Odporúčam ti sadnúť na bicykel a povoziť sa dakde okolo Neziderského jazera...Bude lepšie, keď budeš púšťať vetry v Rakúsku a nie tu, medzi slušnými Slovákmi.
Ty súdiac aj podľa tohto tvojho príspevku, nie si psychiatrický pacient z búdy na Súmračnej. Ty si blázon z pezinského blázinca. Nevyliečiteľný. Bohužiaľ, živený z peňazí nás-normálnych daňových poplatníkov.
Bielorusko je zemiakárska veľmoc. Zemiakmi živí polovicu Ruska. Neúrody boli a budú. Tento rok to vraj vyzerá oveľa oveľa lepšie. Aj o tom potom napíšeš ?
Bránia nám v tom takí neprebudení ako si napr. aj ty. Kvôli vám trpíme a ak si zvolíte zasrsteného, bude národ trpieť ešte viac.
Fico má "papuľu", ktorú radi počúvajú napr, v USA, Taliansku a najbližšie v Rakúsku. Normálny človek dá ZBOHOM spolku, ktorý mu síce dá 2 mld ročne, no požaduje za to od neho 1 mld členské a spôsobuje mu hospodárske škody za ďalších cca 2 mld ročne. PS: Ak snívaš o tom, že sankcie pretrvajú aj po mieri na UA, vedz, že zrušenie sankcií je jednou z nezrušiteľných podmienok Moskvy. Ak budú sankcie, bude aj vojna. Ak bude mier a nebudú sankcie, SR bude popri Maďarsku štát, ktorý z normálnych vzťahov s RF bude najviac profitovať. Rusi monitorujú, čo Fico robí. A priateľstvo oplácajú priateľstvom. Ak sa národ zblázni a postaví na čelo zarasteného, budeme trpieť. Aj ty budeš trpieť, králičku, delreýčku.
Za takýto diskusný príspevok si zaslúžiš, aby ťa admin vypol aspoň na pol roka.
Inžinier, - v tej novej priehrade bude VODA. PITNÁ VODA. Vďaka prečerpávačke bude v Novohrade dvakrát viac vody ako je dnes. A k tomu ešte výroba elektriny za mimoriadne výhodné ceny.
Hejty hou, hejty hou, samé hejty, iba hejty, - hejty hou.--
Vidieť, že nechodíš po Európe, ak pravda nerátam Burgenland, Dolné Rakúsko a Maďarsko. Dynamika rozvoja ekonomiky sa nepočíta z absolútneho HDP ale z jeho rastu. - Vráť VŠ-diplom, ak to nevieš, ty "bankár" a "ekonóm". A prestaň sa lepiť na blogy, ktorým nie si schopný rozumieť.Napriek tomu, príjemný večer.
Odporúčame