Mimochodom, nie bloger ale ukrajinskí demografi odhadujú súčasný počet obyvateľov Ukrajiny pod kontrolou Kyjeva na 28-29 mil. V skutočnosti to bude ešte menej. Takže si sa s tými 35 mil. sekol takmer o 10 mil.
Mimochodom, nie bloger ale ukrajinskí demografi odhadujú súčasný počet obyvateľov Ukrajiny pod kontrolou Kyjeva na 28-29 mil. V skutočnosti to bude ešte menej. Takže si sa s tými 35 mil. sekol takmer o 10 mil.
Fínsko tú tzv.Zimnú vojnu prehralo. Muselo sa vzdať územia okolo Leningradu a celej Karélie. Boje sa pretiahli na dlhší čas ako Sovieti plánovali-to však všetko, čo Fíni dokázali.
Dať dolu americké neviditeľné lietadlo dokázali aj Srbi s ručnými zbraňami. Nehovoriac o americkej lietadlovej lodi, poškodenej v jemenskom prístave Aden.
Všade vo svete je boj za vlastnú štátnosť a jej rozvoj základom národovectva. Danko a Uhrík za šránosť Slovenska bojovali-a čo ty ?
Taká mentálna úroveň ako máš ty, tu funguje iba kvôli benevolencii administrátora blogov.
Doplňujúca otázka: bojoval si za obnovu slovenskej štátnosti v 1989-1993 ?
Keby si čítala pozornejšie, dočítala by si sa, že by to "pohodové hlasovanie Danka s opozíciou" znamenalo koniec koalície a pán Danko by musel svoj chvost stiahnuť z parlamentu dakde do chalupy pri Revúcej.PS: Tvoj problém je, že si príliš osobná, ako klebetná domová dôverníčka. Politika je o vecnosti, a hoci tomu neuveríš, aj o ideách. Nie o klebetách, nie o tom, kto, kde a s kým. Reagujem na teba iba preto, , lebo si nedávno mala celkom slušný blog. Ale ak sa chceš škriepiť o chvostoch, -potom prepáč, na to nemám čas. Želám pekný podvečer.
Fico má stále na to, aby okúzlil aj Meloniovú. O tvojej starej ani nehovorím.
Slováci dokážu žiť bez jeden a pol miliardy /do EU ročne dávame 1,2 mld a dostávame do troch mld/.Sloboda niečo stojí. Ale čo ty ? Budeš musieť utiecť do Čiech..
Chceš diskusiu ?- Tak sa venuj téme demografie a nie nejakým táraninám o sovietskom raji a špiritizme.
Ty sám si chodiaca strata.
Demografické problémy majú všetky krajiny Európy. No nie v takom meradle, aby za 30 rokov stratili div že nie polovicu obyvateľov. Navyše Západ - rovnako ako Rusi, sanuje úbytok pôrodnosti importom migrantov. Rusko sa na úkor Ukrajiny obohatilo o cca 10-12 miliónov kvalitných ľudí. Navyše sa obohatilo aj o cca 5 mil. aziatov /od 1991/. Z Azie by prišlo i viac miliónov ľudí, no Rusi počty legálnych prisťahovalcov z Číny, Tadžikistanu, Afganistanu, Kyrgizska, Uzbekistanu ...prísne regulujú..
Rusi s tým rátali-videl si tie bariéry ? Pilier mosta vydržal, most ďalej funguje.
Malý Janko-stále si nenarástol na serióznejšiu diskusiu. Fakty ťa nezaujímajú - iba infantilné táraninky. Smutné.
12 lietadiel, ktoré boli pri banderovskom útoku podľa gen.štábu ukr.ozbr. síl zničené NIE JE 9% strategtického letectva RF. Oprav si prepočty. Je to oveľa menej. Možno oveľa, oveľa menej, lebo podľa Rusov boli vážnejšie poškodené 4 lietadlá. Inak blog /najmä faktografiu/ hodnotím vcelku pozitívne. Najmä konštatovanie, že útok nemá takmer žiadny vplyv na situáciu na frontoch. Najcennejší výsledok pre UA je v rovine marketingu /zahraničie/ a zvýšenia bojovej morálky /doma/.
12 lietadiel, ktoré boli pri banderovskom útoku podľa gen.štábu ukr.ozbr. síl zničené NIE JE 9% strategtického letectva RF. Oprav si prepočty. Je to oveľa menej. Možno oveľa, oveľa menej, lebo podľa Rusov boli vážnejšie poškodené 4 lietadlá. Inak blog /najmä faktografiu/ hodnotím vcelku pozitívne. Najmä konštatovanie, že útok nemá takmer žiadny vplyv na situáciu na frontoch. Najcennejší výsledok pre UA je v rovine marketingu /zahraničie/ a zvýšenia bojovej morálky /doma/.
Odporúčame