"geniov" ako ty, co nedokazu nicim cloveka obohatit, nemam za potreby sledovat - reagujem na teba len ad hoc.
az bude clanok o Hitlerovi, vyjadrim sa ku konkrentym veciam.
"geniov" ako ty, co nedokazu nicim cloveka obohatit, nemam za potreby sledovat - reagujem na teba len ad hoc.
az bude clanok o Hitlerovi, vyjadrim sa ku konkrentym veciam.
tvoje pravne povedomie je zjavne na urovni akvaristickej rybicky.
"Prezumpcia neviny znamená, že každý občan, ktorý je obvinený zo spáchania priestupku alebo trestného činu, je považovaný za nevinného dovtedy, kým sudca nevznesie právoplatné rozhodnutie o jeho vine."
az zas budes mimo misu, tak sa hlas svojej osetrovatelke, nie mne
zadarmo ci za peniaze?
ti "nemci" v uniformach boli SS Waffen Galizia a prave tito po zatlaceni SNP do hor vykonavali brutalne cistky a vrazdili civilne obyvatelstvo, vypalili vyse stovky dedin a usadlosti.
ktora narodnost tvorila v pocte takmer 30 tisic vojakov tuto jednotku???
co uzavrela GP? iba na zaklade dostupnych skutocnosti z vysetrovania konstatovala, ze vazenski dozorcovia nepochybili a konali v sulade s prikazmi - teda, ze oni vinni nie su.
je to zasadny rozdiel - vo vazbe je kazdy nevinnym
neviem o dakych tvojich otazkach.
admin? co bolo na mojej otazke porusenim pravidiel diskusie, ak som polozil otazku, preco vo FR ihned goebelsovsky zverejnili, ze tato sabotaz je "modus operandi" Rusov a dolozil som aj link toho zverejnenia:
< Sabotage à la SNCF: "C'est un mode opératoire prisé des Russes", selon un spécialiste du terrorisme >
jasne, prasknuta zilka, cinka, papuca ci bananova supka, po dlhej operacii samoprevratenie na voziku a ceresnickou je obesenie sa v lahu za 9 min medzi kontrolou a podanim jedla. samy nepriestrelny fakt, co zvestoval kolik
"...vyšetrovanie v súvislosti s úmrtím generála Lučanského?" ci netvrdil kolik, ze mu iba praskla zilka v oku, ked zdvihal cinku, ci juj, to nemohol, to v cele nie je, tak ze sa potkol na svojej papuci? a ono sa z toho vyklulo umrtie...
uz ponechala. V jednom interview pre zensky casopis na zapade sa vyjadrila, ze sluzba vlasti jej manzela jej nedava moznosti na spoluzitie a postupne sa odsudzili, hoci si telefonuju, ale uz nie kazdy den, ale iba ak je cas.
kysjevsky duch bude pilotovat az tri F-16 sucasne.
kto ta kde okupuje??
kto, kedy napadol Slovensko, ze ho musel branit?
nevadi - podstatne je, ze sa spriaznenym firmam prihrali nemale prachy na vystavbu a vybavenie olympijskej dediny ci napr. na "vycistenie" rieky Seiny na 4 tyzdne - len toto odsalo 1,5 miliardy eur...
mal by si ho tam nasledovat - ukrajina potrebuje takych hrdinov
ak bojoval za udajnu slobodu ukrajincov, tak nech ho vyznamenaju oni.
akoby som pozeral iny otvaraci ceremonial nez miklosko, hoci menoval rovnake obrazy a sceny.
zaklincovanie ceremonialu vlajkou OH zavesenou hore nohami nevidel ci nechcel vidiet ako aj ekologicky olympijsky ohen nabaterky.
jeho chybou bolo, ze pouzil slovo "bohužiaľ"
"máme plán: Krym bude znovu ukrajinský."
:pripojime Ukrajinu k Rusku a tak bude Krym opat "nas".
Odporúčame