ak svet sutazi o medaily a vylucil jednu zo sportovych velmoci - tak tento svet nie je civilizovany.
ak svet sutazi o medaily a vylucil jednu zo sportovych velmoci - tak tento svet nie je civilizovany.
ved evidentne "odkazali" SK a HU na Brussel - len hlupak to nevidi...
ak Slovnaft zatvori podnik - tak ty budes za neho vyrovnavat vsetky dane a odvody co v SR plati, ako aj zivit tisice jeho zamestnancov a dalsich zamestnanych naviazanych na distribuciu jeho produkcie?!?
vzhladom k tomu, ze Ukrajina odpovedala na dopyt ohladne zastavenia prepravy cca tretiny ropy do SK a HU, ze tieto krajiny musia najprv "aktivovat" prislusny clanok asociacnej dohody - tak je viac nez pravdepodobne, ze Ukrajina konala na popud z Brussels.
preco tu klames?
Tak, tak.
ako to povedal Nadal o Djokovicovi vo finale s Alcarazom - ze Novak isiel spachat ritualnu samovrazdnu?
nater 6:1 v prvom sete bol potom ritualne cim..?
takto sa mu vnucujes na postelnu zinienku, chobote?
(nechcel som sa dotknut brigadneho generala fr. armady Jean-Louisa Debillyho)
-stou spolocnosti ludi, ktori boli svetu predstaveni v otvaracom ceremoniali na moste cez Seinu (nesuceho priliehave meno: Debilly - kludne si to overte), tym sa ceremonial pacil...
ti, co su suca
oci mu rozum nespasia.
nespolahlivym si iba ak ty a tvoji progresivni kumpani.
Slovnaft plati dane, odvody a zamestnava niekolko tisic obcanov Slovenska a navazne na svoju vyrobnu cinnost a jej distribuciu dalsie tisice.
podla teba to ma teda byt Vlade SR jedno ak "zavrie brany"?!
v sulade s Ustavou UA po piatich rokoch od inaguracie.
zatlka, lebo je to progresivec a prstom ukazuje na vsetkych co ho "nepochopili", ze siria nenavist a on inkluziu
to tu "tlacovku" robila opat na pumpe..?
taki obohacovaci co nasilne sposobia skodu zeleznici a problemy cca 800 tisic ludom su "ultraľavicovi aktivisti" a taki co chcu nastolit prisnejsi poradok v spolocnosti voci takymto "aktivistom" a reformovat libtardne lavicove struktury EU su "ultrapravicovi extremisti"...
obcan si vo volbach uz snad lepsie vyberie...
okrem tvrdenia "kajucnika" nemal sudca v rukach ziaden dokaz o jeho udajnej vine
si klamar - ani po sebe vo vlakne nepamatas, co si napisal:
"Ozaj a prečo je pre teba Hitler hrdina" / Stanko1 / dnes / 15:14
a s klamarmi sa nema zmysel bavit
to si az taky primitiv, ze mi stale podsuvas tvoje grcanice? kde a kedy som sa ja vyjadril, ze je pre mna Hitler hrdinom?!?
Odporúčame