Radi bratom Čechom doprajeme mat tu "najlepšiu zahraničnu političku" na vjeky vjeku
Radi bratom Čechom doprajeme mat tu "najlepšiu zahraničnu političku" na vjeky vjeku
a najma ju uz nevracat do "TejtoKrajiny", ktorej obcanom ona nerozumie
ano - dobytok ma obvykle dovod na bucanie...
krasne inteligentna reakcia velkeho Cloveka a najlepsieho pana Tenistu
ak sa koncentruje privela pravomoci v rukach jedneho cloveka, ktory ich zneuziva, tak to uz demokracia prestava byt.
Zmyslom pouzitia clanku 49.3 fr ustavy je vynimocna situacia, kedy v zaujme bezpecnosti statu treba prijat urcity zakon bez "stracania casu" prerokovavanim v parlamentne a senate. Makron vsak tento clanok zneuziva dlhodobo na presadzovanie zakonov pri vladnuti jeho vlady, ktora je v parlamente v evidentnej mensine. ze to nie je vobec "demokraticke" chapu uz aj volici melanchona...
skor si sa len trafil do hlavicky.
davidn reagoval korektne
slubotechna bol a je Macron, v tychto volbach sa mu v sluboch vyrovnal Melanchon - chudobni duchom mu uverili
tak to povedz ekonómovi Pavelkovi - on toci clanok o tomto ukazatelovi...
ak je strana Marie Le Pen "krajnou" pravicou, tak potom Melanchonov zlepenec je ultra-krajnou lavicou
vo volebnych okrskoch zvitazili predovsetkym moslimovia - suhrnne ziskali 6,7 miliona hlasov.
Kandidati strany Marie Le Pen ziskali suhrnne 10,1 miliona hlasov.
mojko, kolko stoliciek ziskala strana M. Le Pen v predchadzajucich parlamentnych volbach a kolko v tych vcerajcich???
to je podla teba "dostat na frak"?!
ze by policajti niekoho zbili, to je este uveritelne - ale ze by niekomu strkali do konečníka palicu ukončenú guľou naznacuje, ze tvoja intuicia ti navrava spravne
vari v USA nemaju dostatok bidenovych dvojnikov..?
"Život na dlh nás sprevádza po celú existenciu samostatného štátu" - ved zijeme podla vzoru USA, ktore ma onakvejsi dlh nez Slovensko...
vy progresivci mate zvratene uvazovanie.
"je senzačné, že k nám chodia ľudia zvonku a sú šťastní" - lenze povodni domaci prestali byt stastni...
nech vsetci sportovci na Olympiade startuju pod piatimi kruhmi olympijskej vlajky - sport je neutralny
coze, ona vari uz nie je pre politikov "maskotom" gryndylu?
pripravuj si uz kobercek s kompasom, kde je Mekka, a vrece pre zenu a dceru - to je sucasny trend v EU potvrdeny vitazstvom "lavice" vo FR.
p.Hoffman, opat raz velmi trefna analyza rovno do cierneho. Plne sa s tymi myslienkami zhodujem a uz dlho ich sirim. Je to systemova "choroba" projektu EU (zrejme vsak cielena), ktora vedie k vycicaniu narodneho bohatstva a ekonomickemu prepadu clenskych statov EU, ktore sa stavaju zavislymi na prerozdelovani eurofondov
Odporúčame