vidis, niekto ma pamat a ty uz ani nepamatas, co si ranajkovalo
vidis, niekto ma pamat a ty uz ani nepamatas, co si ranajkovalo
uvedene fakty nemas cim vyvratit, nemas ani logicke ani pravne protiargumenty
demokraticky proces hlasovania v parlamente je "za", "proti" a "zdrzanie sa hlasovania".
nikto z opozicie nehlasoval "proti" zakonu ani sa "nezdrzal" hlasovania - preco kvicis o nejakej vlade jednej strany a jedneho vodcu?
Fakty:
Autonomna republika Krym bola podla Ustavy v spolocnom statnom zvazku s Ukrajinou, mala vlastny parlament a vladu a zdielala spolocneho prezidenta.
AR Krym na svojom uzemi zorganizovala referendum o vystupeni zo spolocneho statneho zvazku s Ukrajinou a vstupe do statneho zvazku s RF. na zaklade vysledku referenda vlada AR Krym vypovedala zvazok s Ukrajinou a poziadala o zvazok RF. Duma RF ziadosti vyhovela.
Pravne cisty proces.
hlupych slnieckarov moze aj rozdrapit a nech!
< Bielorusko začalo vopred neohlásené vojenské cvičenie. ... Cvičenia sa zúčastňujú jednotky..., uviedlo vo vyhlásení... bieloruské ministerstvo. >
ake je to "neohlásené" cvičenie, ak ho vyhlasili na komunikacnej platforme ministerstva???
Blaha je politicky komentator nejakej TV stanice?
P.S. v parlamente som videl sediet procka - myslel si jeho?
neviem, preco libtardni progresivci kvicia - ved v NR SR bol navrh zakona schvaleny a nikto nebol proti tomuto zakonu ani sa nikto hlasovania nezdrzal.
este zakon o "limitovanej informácii" neplati - ale prezidentska kancelaria doteraz nezverejnila informaciu ziadanu obcianskym zdruzenim, kto vsetko letel vladnym specialom na ostatnej "rozluckovej" ceste rezidentky do Kanady a do USA a ci osoby, ktore netvorili oficialnu delegaciu prezidenta SR, zaplatili svoj podiel na nakladoch.
to vari uz ma Ukrajina vysporiadane statne hranice a nie je vojnovom stave..?
rozpredana a teda zaplatena, ci? Narusilo to bezpecnost statu? Nad tvrdil, ze za kolko predal stihacky? Kde su tie peniaze?
uj nad tvrdil, ze platba za stihacky je uz na ceste a do tyzdna bude na ucte SR... Evidentne klamal.
Vlada, ktorej NR SR vyslovila nedoveru, mala v predmetnej veci poziadat NR SR o suhlas k predmetnemu konaniu.
Neurobila tak - teda sama nesie zodpovednost, vratane konkretneho ministra, ktory sa ohana dakou falosnou analyzou. Jej konanie odsuhlasila iba rezidentka, takze asi tak skoro nebude v akademickej obci, ale na vysluchoch...
dezinfohounomety tu 24/7 siris ty a poradca cernochovej
naozaj DAROVALI..? lebo to zmluvne vykazuju ako POZICKU
predstavitelia EU a clenskych statov teda klamali - ved od ruskych energetickych zdrojov sme sa predsa uz "odstrihli" a ajhla, v 14. vlne sankcii sa opat "odstrihavame" (a predovsetkym na nasu skodu).
EU riadia debili.
Uz 14. balík sankcií voči Rusku - a vojna v UA stale trva, Rusko na kolena nepadlo, ale obyvatelia statov EU maju stale vyssie a vyssie naklady na zivot...
< Eurokomisárka Stella Kyriakidesová: Očkovanie je nástroj na zabránenie šíreniu ochorenia.>
uz zasa..?
anyste nevysvetlis - to stvorenie ma jediny celozivotny "argument": lebofico.
tvoja vlastna skusenost?
18. júna - Trestný čin hanobenia štátnych symbolov SR a symbolov EU sa nezavedie. Poslanci NR SR v utorok odmietli novelu Trestného zákona z dielne poslancov z klubu Slovensko, Za ľudí, KÚ.
"V súčasnosti nie je hanobenie týchto symbolov trestnoprávne explicitne upravené", zdôvodnili svoj návrh poslanci klubu Slovensko, Za ľudí, KÚ.
Odporúčame