semancko ma pravdu.
zavora je iba doplnkou vystrahou = nema "vahu" cervenych prerusovanych svetiel (mnohe autoskoly to ucia vodicov zle).
Zavore sa moze zdvihnut po prejazde vlaku jednym smerom, pricom svetla svietia nadalej a oznamuju stale UZAVRETE priecestie, lebo sa (moze) blizit vlak z opacneho smeru. Az po uplynuti predzvanacej doby sa opatovne spustia zavory pre ten "druhy" vlak z opacneho smeru. Pre vodica vsak platia cervene svetla = nesmie vojst na priecestie


