babu - "...sud, ktory..." podla teba tam patri makke "i"?!?
pardon, preklep: spravne je WTO (Word Trade Organisation)
progresivci su naozaj debili... Tento "dovod" navrsenia cla je porusenie pravidiel WHO - jasna obchodna vojna.
a taku vojnu moze EU iba prehrat. (co ak Rusko zavedie enorme vyvozne clo napr na hlinik alebo inu komoditu potrebnu pre vyrobu v EU..?)
a to s vrazdenim este neskoncil a skoncit ani nemieni, pricom (ako povedal aj Ergodan) krv zabitych a spoluzodpovednost je aj na rukach hlav statov USA a EU...
ze vy progresivci ste mentalne mimo normalnosti a vsetko mate v hlavach naopak si prave potvrdil svojim prispevkom...
pri tom svrtkovom skakani na namestiach mu zrejme vypadol beztak maly mozog.
cintula nechodil na mitingy Smeru - ale na mitingy OPOZICIE.
zrejme si hluchy, ak si nepocul, ake "vyzvy" tam na adresu fica zaznievali, a zrejme aj slepy, ak si nevidel rakvy s jeho podobiznou a sibenice, co mu stavali...
oni tak nenadavali len politikom, ale aj obcanom Slovenska, ktori mali iny nazor nez oni. Pani heeerecka vassaryova tychto obcanov nazyva spodinou spolocnosti.
< „Amerika, táto krv je aj na tvojich rukách. Ste za túto genocídu zodpovední prinajmenšom rovnako ako Izrael. A hlavy štátov a vlád Európy, vy sa tiež podieľate na izraelskej genocíde, na tomto barbarstve, na tomto upírskom čine Izraela, pretože ste mlčali,“ > Erdogan povedal pravdu
tak, tak.
nic prirodzenejsieho a tym aj lacnejsieho na premenu CO2 nez je fotosynteza sa nevymyslelo
nikto z priaznivcov sucasnej koalicie (aj ked pouzili tvrde slova) neuskutocnil ATENTAT na premiera SR alebo na predstavitela politickej strany opacneho nazoroveho spektra - urobil to iba poskok motivovany protivladnymi demonstraciami sucasnej OPOZICIE
u brancov bol kratko v roku 2016... odvtedy "dozrel" v progresivnom prostredi demonstracii.
takou logikou minulosti mozes cintulovi pripisat do profilu aj ze bol clenom Československého zväzu mládeže.
:
podciarkujem neodskriepitelny fakt, ze nikto (hoci sa slovne vyhrazali) neuskutocnil ATENTAT na premiera SR alebo na predstavitela politickej strany opacneho nazoroveho spektra - iba poskok inspirovany protivladnymi demonstraciami sucasnej opozicie...
da sa prehrat so ctou alebo na korcoka.
ved si si sam v prispevku uz odpovedal komu Vladivostok patri:
"Ajgunskou smlouvou z roku 1858 a Pekingskou smlouvou z roku 1860 připadla nakonec celá oblast Ruské říši."
preco spochybnujes medzinarodne dohody???
Co od 21.3.2020 do 24.10.2023 urobili pre vyriesenie problemu cvargovlady s krytim caputovej?
PVO potrebuje stat pre spomenutu ochranu a tuto sluzbu zabezpecuje armada.
plati stare zname, ze ak stat nie je schopny zivit vlastnu armadu (=dat jej co potrebuje), tak bude musiet zivit cudziu...
pritomnost cudzej armady je zavislost, vazalstvo, okupacia (nehodiace sa skrtni).
P.S. nepovazujem vsetkych kritikov smeru za progresivne telce, co nepoznaju ani vlastnu historiu.
jooj, lebo by to mohlo uskodit staronovej kandidatke na menovanie za sefku Europskej komisie a kde by tak poslusnu exekutorku vzali?
Teda volna by bola uz caputova - ale hrozi ze by aj kravam skyslo mlieko...
ziadna odborna debata na analyzu stavu a mozne alternativy rieseni nebola pripustena.
"Spravny" bol iba ten jeden jediny nazor a vsetci ostatni boli umlciavani a oznacovani priam za nepriatelov statu; lekarom, co liecili "inak" hrozili odobranim diplomu, atd.
na ukoncenie bojov treba volu kazdej strany nie iba jednej - take jednoduche nevies?
Odporúčame