na hesle "Alles für Deutschland", co moze byt hoci aj pokrikom na MS v hokeji v Cechach, je ovela menej nacizmu nez na vybliakavani pozdravu Banderovcov "Slava Ukrajine!" politikmi v EU vratane u nas.
na hesle "Alles für Deutschland", co moze byt hoci aj pokrikom na MS v hokeji v Cechach, je ovela menej nacizmu nez na vybliakavani pozdravu Banderovcov "Slava Ukrajine!" politikmi v EU vratane u nas.
nielen kedysi yzraelom vytvoreny Hamas (ako opozicia vtedajsej OOP s J.Arafatom) kona v zaujme yzraelu, ale zjavne dlho aj USA...
konkretne, ktory vojak na ukrajinskom fronte vie o nejakej zbierke..?
ved oni si na svoje pseudoumenie dobre pumpli statny rozpocet - a ak ich spravne od penazovodu odstrihavaju, tak bliakaju ako zmyslov zbaveni letiac sa zalovat az do Brussels...
plus v sobotu nesmu platit eurom.
nikto ti tvoju "kulturu" v Teplarni neberie - preco vsak na nu platit dane?!?
ma byt vari slusne sa valat po koberci a za mandat vymenit troch partnerov?!?
u rezidentky schopnej sa len kyselit a citat, ako aj dusevneho uboziaka Topolniky, s tak kulturne hlbokou vyzvou neuspejes.
nastastie tento saso, ci teda sasica co je len na progresivistickej urovni, uz dokralovala...
"vojnu aj u nás"?!? takuto hlupost si si natlacil do hlavy pri stvrtkovych poskakovaniach na namesti?
vojnu na Donbase zacala kyjevska chunta po majdane v roku 2014 huckana zapadom vo vidine clenstva v NATO.
s ludmi ako ty, co v tom maju gulas alebo ucelovo biju len do Ruska sa mier nastolit neda.
nemala by ta slavna EU namiesto zvladania vojen radsej zvladat vo svete mier?!?
na tych od vychodu nezarabaju euro-mimovladky..?
aky je rozdiel medzi migrantami z tretich krajin do EU ak vstupuju do EU od juhu alebo od vychodu..?
kradez penazi sa v euro-slovniku nazyva "využitie cudzich aktív"?????
od tuskovej vlady predsa nemozu obcania Polska ocakavat - ze bude stat za ich zaujmami...
preco ma obcan zo svojich dani platit daku "Rady vlády pre mimovládne organizácie"..? ved nech ju zrusia celu.
vzdy vojnu niekto vyhra a niekto prehra.
konkretne preco ma byt vsak prehra ukrajiny "hrozivým scenárom"..?
lmas pravdu, ale trochu ta opravim - 500 000 deti (plus dospelych, predovsetkym civilov, co bolo cca 2 miliony ludi).
nehovoriac, ze olympijsky vybor segreguje sportovcov podla ich narodnosti/statnej prislusnosti a ma dva metre, priam kilometre, na posudzovanie agresie statov.
Odporúčame