napadnuty sa ma predsa pravo branit - a palestinci su tam s kratkymi prestavkami napadani yzraelom od roku 1948
napadnuty sa ma predsa pravo branit - a palestinci su tam s kratkymi prestavkami napadani yzraelom od roku 1948
pisem o vyhladzovanom civilnom obyvatelstve Gazy - len za par ostatnych mesiacov tam yzrael pozabijal takmer 40 tisic ludi a dalsim desiatkam tisicov sposobil zranenia s trvalymi nasledkami.
yzrael zaberal uzemie palestincanov davno pred arafatom, mojko. dokonca aj svojim susedom.
mas pravdu - odlisne su vsak zaujmy tych, co Ukrajine vselico naslubovali a huckali ju proti Rusku, podporovali ju v ignorovani plnenia Rezolucie OSN 2202 z roku 2015 (minske dohovory) a dufali, ze okrem ekonomicko-vojenskeho oslabenia dosiahnu vnutropoliticky rozpad Ruska a budu sa moct vrhnut na jeho nerastne bohatstvo.
co je nas co po ceskych fanusikoch - oni nech si riesia svoju reprezentaciu!!
svet tam vari vznikol az 7. oktobra 2023? predtym sa nic neudialo?
kto na uzemi Palestiny vyhlasil svoj stat a odvtedy tam len kradne podu, vyhana z nej ludi a zabera dalsie uzemia, kde si stavia kibuce?!
"Primerane"?!
masove zabijanie civilneho obyvatelstva je podla teba primerana reakcia?! takto neporusovali zenevske konvencie ani nacisti v 2. svetovej
na Kryme bola jedna jedina obet: miestni vojaci zastrelili akehosi iniciativneho ostrelovaca na vezi.
na Donbas vyslal armadu proti vlastnym obcanom Proshenko.
ak ignorujes historicke a overitelne fakty - tak sa veru nedohodneme.
maj tiez prijemeny vikend a vyuzi ho na zamyslenie sa
vojnovymi zlocinmi.
vynucuju si ustupky protovnika (hamasu) zabijanim civilneho obyvatelstva, ktoremu znicili 70% obytnych budov, vsetky nemocnice, obmedzuju mu dodavky pitnej vody, potravin, liekov a zdravotnickeho materialu, zabijaju aj humanitarnych pracovnikov, co tam poskytuju pomoc, atd
mojko, elektrinu mas z coho??? nie tak nahodou z palivovych clankov dovazanych z Ruska (uran z tazby v Kazachstane) a ruskeho plynu? ty sa vobec nehanbis?!
dakujem a o tom nepochybujem.
si na zlej adrese - 5g na hacknutie mozgov diluje truban vam...
nie, lebo uz je po volbach - ale oni celu dobu tvrdili, ze to nie su predvolebne kortesacky korcoka, ze oni tam su a budu pokial vlada to alebo oné...
Tym, ze to uz stopli, tak preukazali, ze to boli korcokoviny, ktore mu niekto platil a korcok "transparentne" v ucte neuviedol
ktory clanok statutu SZLH to zakazuje???
Azov & spol sa na uzemie Ruska nedostal
na rozdiel od teba v nej mam vlastny rozum
preco si fcera uz neposkakoval na namesti? ved to vraj neboli skryte predvolebne korcokoviny ale nezavisle zhromazdenia proti vlade...
co je mna ci ktorehokolvek obcana Slovenska do toho aku reklamu ma kto kde mimo uzemia SR???zakony SR platia na uzemi SR...
mas s nimi zjavne bohate skusenosti.
Odporúčame