časť Ukrajiny by mala patriť nielen Rusku - ale aj Polsku a Cesku/Slovensku a Madarsku...
časť Ukrajiny by mala patriť nielen Rusku - ale aj Polsku a Cesku/Slovensku a Madarsku...
pre debilov, co tlacia politiku do hokeja, aj keby nasi vypadli do Becka, bude rozhodujce, ze mali ten jediny "teamovy" spravny politicky nazor...
zahmlievanim a acohentizmom zakryvas tvoje kradnutie a prizivnictvo na pracujucich.
obdobne bol vytvoreny aj Hamas Yzraelom - na rozbitie jednoty Palestincanov pod vlajkou Organizacie pre oslobodenie Palestiny vedenu J.Arafatom, kedy bol Palestinsky stat "uz na spadnutie", ale vzdy nejaka akcia Hamasu, ktora si vyziadala "odvetu" Yzraelu to zahadne "zbrzdila"
utoky Yzraelcov proti Palestincanom tam zacali v roku 1948.
Negramotní nechápu ??
ty mas zrejme nejake geny z tych ukrajinskych vojakov v SS Waffen Galizia, ktori potlacali SNP a brutalne vrazdili najma civilne obyvatelstvo za vraj pomoc partizanom...
kolektiv hracov hra hokej a normalne neriesi politicke ci nabozenske ci sexualne nazory - ten kolektiv rozbijaju debili ako ty, sasek-hasek, mnohi novinari a politici, co od hokejistov vyzaduju "loajalitu" s ich politickymi nazormi.
napadnuty sa ma predsa pravo branit - a palestinci su tam s kratkymi prestavkami napadani yzraelom od roku 1948
pisem o vyhladzovanom civilnom obyvatelstve Gazy - len za par ostatnych mesiacov tam yzrael pozabijal takmer 40 tisic ludi a dalsim desiatkam tisicov sposobil zranenia s trvalymi nasledkami.
yzrael zaberal uzemie palestincanov davno pred arafatom, mojko. dokonca aj svojim susedom.
mas pravdu - odlisne su vsak zaujmy tych, co Ukrajine vselico naslubovali a huckali ju proti Rusku, podporovali ju v ignorovani plnenia Rezolucie OSN 2202 z roku 2015 (minske dohovory) a dufali, ze okrem ekonomicko-vojenskeho oslabenia dosiahnu vnutropoliticky rozpad Ruska a budu sa moct vrhnut na jeho nerastne bohatstvo.
co je nas co po ceskych fanusikoch - oni nech si riesia svoju reprezentaciu!!
svet tam vari vznikol az 7. oktobra 2023? predtym sa nic neudialo?
kto na uzemi Palestiny vyhlasil svoj stat a odvtedy tam len kradne podu, vyhana z nej ludi a zabera dalsie uzemia, kde si stavia kibuce?!
"Primerane"?!
masove zabijanie civilneho obyvatelstva je podla teba primerana reakcia?! takto neporusovali zenevske konvencie ani nacisti v 2. svetovej
na Kryme bola jedna jedina obet: miestni vojaci zastrelili akehosi iniciativneho ostrelovaca na vezi.
na Donbas vyslal armadu proti vlastnym obcanom Proshenko.
ak ignorujes historicke a overitelne fakty - tak sa veru nedohodneme.
maj tiez prijemeny vikend a vyuzi ho na zamyslenie sa
vojnovymi zlocinmi.
vynucuju si ustupky protovnika (hamasu) zabijanim civilneho obyvatelstva, ktoremu znicili 70% obytnych budov, vsetky nemocnice, obmedzuju mu dodavky pitnej vody, potravin, liekov a zdravotnickeho materialu, zabijaju aj humanitarnych pracovnikov, co tam poskytuju pomoc, atd
mojko, elektrinu mas z coho??? nie tak nahodou z palivovych clankov dovazanych z Ruska (uran z tazby v Kazachstane) a ruskeho plynu? ty sa vobec nehanbis?!
dakujem a o tom nepochybujem.
si na zlej adrese - 5g na hacknutie mozgov diluje truban vam...
Odporúčame