svojich rodnych predsa nebude kritizovat
svojich rodnych predsa nebude kritizovat
len drobne upresnenie - na civilnom obyvatelstve sa pri a po potlacani SNP vyburovali v uniformach nemeckej armady UKRAJINCI: jednotka SS Waffen Galizia bola zalozena v Lvove z ukrajinskych a par polskych dobrovolnikov a mala takmer 30 tisic vojakov...
po hlaseniach ich vycinov grcali aj Nemci v stabe.
4.4. ona oslavovala zalozenie NATO - Slavin a obete tam pochovane v ucte nema
to je charakteristicke pre progresivcov
ich vratenie asi bude zakladnou podmienkou normalizacie vztahov
Rusko EU k svojmu jestvovaniu nepotrebuje - ale EU potrebuje Rusko (teda najma jeho suroviny)...
nasi hokejisti v KHL sa k vojne ani nevyjadrili - a za ich "dresy" im reprezentaciu zakazali...
vdaka Nemecku boli zabite miliony ludi - tvaris sa, ze sa nieco stalo, odmietas s nimi spolupracu a komunikaciu?
ak sa dvaja biju v krcme, ti co chcu aby prestali, ich budu od seba oddelovat, ale ti co chcu aby pokracovali ostrejsie, im podaju noze...
jeden z kadidatov hlasal, ze im noz nepoda, ale poskytne osetrenie, druhy hlasal, ze im treba dat macety.
pre plavkynu je snad prirodzene mat fotky v plavkach, ci..?
A??? to uz ten zas-any brussel rozhoduje aj o nominacii hokejovych timov clenskych statov?!
Ludia, prosim, volte do europskeho parlamentu nacionalistov
a co do toho, kto by bol v reprezentacii Slovenska dakeho saska-haska?
hlupost tej osobky vyssie je umerna sledovaniu mainstreamu a stvrtkovym poskakovaniam po namestiach.
iny nazor je tam umlcany. vid ako vyhnali Hudacka.
tito hraci sa sami nerozhodli nereprezentovat SR - ale bolo o nich bez nich rozhodnute debilmi, co segreguju hracov na zaklade ich klubovej prislusnosti, ako ty.
co takeho??? nemecki nacisti tlieskali v stoji a oslavovali americkeho atleta, Jessyho Owensa - cernocha.
kedy ta udajna "zaruka" nadobudla platnost? uved kedy signatarske staty ratifikovali budapestianske memorandum!
temou delenia v clanku je Ukrajina
Kyjevska chunta rozputala obciansku vojnu s rusofonnym obyvatelstvom po majdane
a tu pizeriu ma ten Vlha kde vari v Thajsku?
Odporúčame