mojko, neziadam "indicie" ale dokaz.
s hypotezou na sude uspejes iba ak u zaleskej ak jej noty napise todofka...
mojko, neziadam "indicie" ale dokaz.
s hypotezou na sude uspejes iba ak u zaleskej ak jej noty napise todofka...
Kyjev a Kosice su zeleznicou spojene uz davno, ci?
isli nam sem energie a suroviny za prijatelnu cenu
generacia husakovych deti zostarla a nik iny tu uz nevytvoril tie podmienky ruky v ruke...
Článok 2
(1) Každý je oprávnený na všetky práva a slobody, ktoré stanovuje táto deklarácia, bez
akéhokoľvek rozdielu rasy, farby pleti, pohlavia, jazyka, náboženstva, politického alebo iného
zmýšľania, národnostného alebo sociálneho pôvodu, majetku, rodu alebo iného postavenia.
Článok 19
Každý má právo na slobodu presvedčenia a prejavu; toto právo nepripúšťa, aby
niekto trpel ujmu za svoje presvedčenie a zahrňuje právo vyhľadávať, prijímať a rozširovať
informácie a myšlienky akýmikoľvek prostriedkami a bez ohľadu na hranice.
SR prijala Deklaraciu ludskych prav a slobod. Zastupenie Fy Renault v SR to nerespektuje.
Deklaracia ludskych prav a slobod je nad nejakou sponzorskou zmluvou.
sponzor porusil Deklaraciu ludskych prav a slobod.
dokaz predsa zverejnil - komunikacia sponzora s nim
jedno nevylucuje druhe a v euroinstituciach je to plus.
nejaki konspiratori pisali o neziaducom vedlajsom ucinku vakcin na plodnost...
nevyslo im to na Slovensku - tak zintenzivnuju snahu o politicky prevrat v Madarsku?
od "praktik sucasneho vladneho zlepenca" si skocil az Meciarovi - a zase si mimo misu. ma to s tebou opatrovatelka tazke...
"najväčší špionážny škandál v moderných dejinách"???
to myslite vazne? prosim, nepiste takto, lebo som takmer spadol smiechom zo stolicky. nejaky uradnicek spravodajcov poskytoval udaje z tlf vyssich uradnikov ministerstva vnutra svojmu krajanovi a ten ich -mozno- predaval Rusom alebo talianskej mafii ci niekomu inemu.
a to ma byt skandal Ruska, kvoli ktoremu koncia dobré vzťahy Rakuska s Ruskom?!
tam by sa museli zivit pracou
cez stredozemne more nelegalni migranti priplavat smu, ale nesmu ist cez bielorusko - aka je logika v ich prijimani v EU..?
pre to, aby vojaci plnili niekde bojove ulohy, nemusi byt vyhlasena vojna (vid napr Ukrajina a Rusko - ani jedna strana ju nevyhlasila).
netreba teda kupovat poslancov pre vyhlasenie vojny, staci uplatnit:
Čl. 102 Prezident
k) je hlavným veliteľom ozbrojených síl
- teda staci vydat rozkaz...
noze uved, ake peniaze Lujza, dcera Borisa Vlhu, a z akeho sportu prinasa na Slovensko! Iideees!
Odporúčame