40 tisic stanov pre cca 1 a pol miliona obyvatelov, ktorym znicili takmer 70% obydli?!?
ci tych co sa do stanov nepomestia jednoducho vyhubia..?
40 tisic stanov pre cca 1 a pol miliona obyvatelov, ktorym znicili takmer 70% obydli?!?
ci tych co sa do stanov nepomestia jednoducho vyhubia..?
okrem starych knih sucasna veda predsa tiez potvrdzuje napr. vyskumom z ladovcov ci zuholnatenych drevin, a pod. ze tie v starych knihach uvadzane zmeny klimy na Zemi opakovane boli, a ze sa im flora a fauna prisposobovala a to, co sa neprisposobilo zaniklo.
je teda zbytocne proti zmenam klimy bojovat - ale treba hladat sposoby, ako sa im optimalne prisposobit.
tito mudrlanti by sa nemali marne snazit ako zmiernit klimaticke zmeny (podiel ludskej cinnosti na nich je otazny), ale radsej sa sustredit na riesenia ich dosledkov tak, aby co najmenej obmedzovali zivot ludi a minimalizovali sa skody vyvolane zmenou klimy - lebo tato sa udeje, ci na dizloch do centra mesta jadit budeme alebo nie.
dik. obycajny clovek si moze precitat stare knihy a zisti, ze zmeny klimy na zemi boli aj ked ludia nejazdili na dizloch...
obcania Bratislavy radi pomozu Kyjevu a okrem vyradenych autobusov by tam chceli poslat aj Vallatora.
Francuzsko ako clen NATO presviedcalo Srbsko, ze patrí do EÚ a nikam inam "humanitarnym" bombardovanim?
vo vlade Zdurinda a v Misii SR pri NATO Korcok - aby sme vojnovemu stvacovi neuberali jeho "zasluhy"
Klimaticke zmeny Zeme vo svojich cykloch na ludi aj staty sveta kaslu
nuz, zjavne je najhorsie to, ze "internetové pripojenie stále padá"...
len otazocka - ak "mesto, kde žije viac ako milión ľudí, je bez elektriny" - tak kde nabijaju tie pocitace..?
v tej situacii je na tom rychlom aby zabrzdil - za zrazku je zodpovedny vodic s rozbitym predkom...
yzrael utoci na Gazu, utoci na Libanon, utoci na Syriu... ziadne sankcie a jeho sportovci smu vesele sutazit aj na OH pod svojou vlajkou.
zapadna civilizacia je ultrapokrytecka.
ak mainstream napise, ze Golanske vysiny su uzemim yzraela - tak pre ofce to bude fakt...
yzrael to riesi dyrektyvne demokratycky
to jej Frank-Walter nemohol to podakovanie poslat mailom..?
mas v tom hokej...
ty ospevujes koho..?
uj Mihalkova, slovenskym obcanom madarskej narodnosti sa roky zo strany Smeru či SNS usli len príkoria? konkretne ake? cvargovlady matovica-hegera-odora im davali pecene holuby?
v leteckej škole su ziaci alebo vojaci v boji..?
ak by to tymto sposobom nezakillovala, tak by cvargovlada nestihla doviest za svoj necely mandat SR v ekonomike na predposledne miesto medzi clenskymi statmi pred Bulharsko - a SR by nemala az taky velky prepad ekonomiky, lebo predcasne volby mohli byt ovela skor.
dufam, ze k spravodlivosti za uplnu devastaciu PVO SR pride a obzalovani budu stat pred sudom
Odporúčame