na skladke predsa "vyrastla" - tak piesenka o znecistovani sposobujucom klimaticke zmeny je jej hymnusom...
na skladke predsa "vyrastla" - tak piesenka o znecistovani sposobujucom klimaticke zmeny je jej hymnusom...
ak nerozonas pojem "branna moc" od pojmu predstavitel statu, tak si na tom s mentalnymi schopnostami dost biedne
ved pisem, ze vsetkych spojencov okrem Rumunska a Albanska sme tu mali, co necitas?
to ty si ten Emilko Hodal? das vyse polovicu Slovenska aj vystrielat?
ja odsudzujem vsetky agresie - v tom aj agresiu NATO proti Srbsku a i.
Ano, vykonal tak - za Rusko. Ukrajina to neurobila doteraz, pritom vojska zo ZSSR, ktore k nam vtrhli boli z Ukrajinskej SSR a az po siestich mesiacoch boli nahradzane v ramci rotacie vojskami aj z inych zvazovych republik.
ti, ktori u nas vtedy strielali do protestujucich ludi, boli z Ukrajiny.
vyssie je vyjadrenie jasne: kedy a kde sa "fico vyjadril hanlivo o predstaviteloch nasich spojencov" - mas problem s rozumovym chapanim pisaneho textu?
blaboly tu davas ty - ved tu sumu im schvaloval Kongres (lahko overitelna skutocnost).
nevidel som tam teba ani nada
neboli (aspon drviva vacsina). s ktorymi spojencami vsak malo CSSR ratat???
"branná moc" (Wehrmacht) je ktory predstavitel, za ktoru stranu, na akom poste?
vojnu na ukrajine nemusia hadzat na usa - usa tuto vojnu vyprovokovali a nullandofka priznala, ze do toho "investovali" 5 mld dolarov (plus ona pecene kolaciky na majdane)
cize nikde a nikdy.
taky "navrh" nebol nikdy podany a uz vobec nie husakom.
nevsimol som si, ze by sa fico vyjadril hanlivo o zelenskom alebo o predstaviteloch nasich spojencov
ved zmluvnych spojencov (okrem Rumunov a Albancov) sme tu vtedy mali.
a ako a kde lezu Rusom do zadku ?
nebude to v poriadku, ako to nebolo ani vtedy.
vtedy vsak platil clanok 4 ustavy a clenovia UV KSC boli tym "nad" ustavnymi cinitelmi statu...
zmluva o "obrane" s USA vsak dava take moznosti, ze v pripade ich bojovej cinnosti si tu prakticky budu moct robit co chcu...
a odkial by vzali tolko tankov..?
-vratane nasej ucasti v koalicii ochotnych na ukrajine.
Odporúčame