Tak on pozna Jüdische Nummer.:-)))))
Vladule co noveho v Bronxe? Mate tam zimu ako na Sibiri?:-))
Divoky vychod .-))))Pockame co rozhodne Putin........
Odkial ma aparatsik Laurov vediet co je to demokracia ?:-))))
Vies ty aj o com je debata? alebo len platas o sionistoch?
Pockame ako dlho im ten charakter vydrzi.? :-)))))))))))
Citas vela konspirativnych knih......
Najlepsia BOLA diktatura proletariatu :-)))))))
Ked potrebujes pomoc skus u pani Egerovej.........
Tak,tak Rusky oligarchovia maju tucne konta za morom:-)))Ale "co uz" ved maju Putina:-))))))))))))))))))))))
Vsak on rychlo zabudne na vsetky sluby :-)))
Sudruh Tsaprisa mal velku hubu pred volbami a uvidime ako bude plnit svoje sluby po volbach?:-)))
U teba by som povedal: "debata na Pravde" :-))))))
Odporúčame