Tomas to presne vystihol a skus to vyvratit?
Ale urcite...dnesnej dobe sa ziadny politik nemoze pohybovat bez ochranky.....
Stanovisko pápeža Franziska o nekontrolovateľnom rozmnožovani. "Niektorí ľudia veria,--ospravedlňte výraz - že dobrý katolíci sa rozmnožuju ako králiky", povedal pápež s ohľadom na zákaz antikoncepcie a kondómy v katolíckej cirkvy.
Blbost, vsetky svetove media prave ukazovali fotku a vysvetlovali ako k nej doslo a preco to fotili v bocnej ulici........
Posle Kotlebu :-)))
Skus si predstavit Putina na cele Cecenskych "slobodnych demokratov" v Groznyj :-)))))))))))))))
Ty mas ale dlhy kabel:-)))))))))))))))))
Všichni se diví že muslimští terroristé neváhají a spáchají
sebevraždu.
Podívejme se na to:
1. Žádné pivo, žádné party, žádné bary, žádná
televize, žádný basebal, žádný fotbal, žádná košíková, žádný hokej, žádná zábava.
2. žádná vepřová, žádné párky, žádné hamburgry, žádné krevety, žádné ústřice, dokonce ani žádné mražené rybí filé.
3. Místo oblečení hadry, místo klobouku ručník Neustálé skučení souseda který je nemocný a nejsou doktoři. Neustále skučení chlapa na věži. Nesmíš se holit. Tvá žena se nesmí holit.
4. Nesmíš se osprchovat abys spláchnul pach oslího masa vařeného na
velbloudím trusu, ženy chodí oblečeny do pytle a musí mít neustále závoj, nevěstu ti vybere někdo jiný. Páchne jako tvůj osel, tvého osla aspoň nebolívá hlava.
A pak vám řeknou že po smrti vám bude mnohem líp.
TAKŽE O ŽÁDNOU ZÁHADU NEJDE!
Styria cestujuci vo vlaku, Anglican, Muslim, stara pani a blondska s velkymi kozami. Vlak vojde do tunelu a zrazu sa ozve poriadna facka! Ked vyjdu z tunela Muslim si utiera stranu tvare, stara pani si mysli: "pocitam ze ohmataval blondsku a vyfasoval", blondska si mysli: "stavim sa ze ma chcel ohmatavat a dostal tu starsiu damu", Anglican sa usmieva: "uz nech sme v dalsom tuneli nech mozem tomu spinavcovi vrazit dalsiu"
abri,vies kde sa mozu muslimani slobodne vyjadrit?
zapad stiahol 150 miliard $ z investice do Ruska!!!!!!Takze 4 miliardy z Ciny su Peanuts ......
:-)))))))))))))))))))))) :-)))))))))))))))))) :-))))))))))))))))))) Allah Akbarrrrrrrrr .....
Záhorák kupuje ocot. Predavačka mu hovorí :
-Prišiel na psa mráz, vari vám už víno došlo, že chcete niečo sladšieho?
tak,tak 3 deci a nie 3 litre:-)))) Motto východňaroch :
Kedz še ci nechce robic… nerob !
Kedz še ci nechce tancovac… netancuj !
Kedz še ci nechce špivac… nešpivaj !
Aľe, kedz še ci nechce pic… Premohni še !!!
Príde bača do potravín a vidí tam na pulte niečo také krásne... ľahučké... vzdušné... Pýta sa predavačky:
- Čo to tam je také krásne... ľahučké... vzdušné...
- Aha... to je jogurt. - informuje predavačka.
- Jogurt... - zasnene si bača vzdychne a dodá - ...fľašku borovičky prosím!
Najoblubenejsie napoje
V amerike - coca cola
v anglicku - pepsi cola
v nemecku - afri cola
v rusku - nalej vodky kolja!
na Slovensku - slivovica do-cola
Odporúčame