Nemam s tym problem :-)) Kazdy mame svojho konicka,len cudzinez to berie ernst:-)))
Nemam s tym problem :-)) Kazdy mame svojho konicka,len cudzinez to berie ernst:-)))
Skus precitat po sebe tvoje prispevky.....sama pravda:-))))))))))))))))))))))))))))))))
To si sem nemal dat, pride socialisticka uderka a obvini ta z imperializmu :-)))
Skus tohoto diskutera "abraxas"
Príspevkov: 27316
Ako mohol pochodit ked ma nevestu zTurecka:-))
Anti nepi tolko,hamuj...urazas svojho prezidenta...
Vladule ako sa ma Shlomo ? Anti sa uz spojil z bratrancom Paganus :-)))
Ânti, ze vraj je Angi tvoja krvna skupina.....co na to povies?
V Jobbiku nevedia co je to logika:-)))
Vladule myslis nasu ficulienku. Vek: 41 rokov. Pohlavie: žena. Mesto: Detva. Príspevkov: 3975 .... do štyridsiatky je to v pohode, potom už trochu z kopca
Ficulienka,dôvera je pekne slovo ale z toho nenakrmis Ruske deticky.......
Odporúčame