Takto volas susedu privatne:-))))
Tak sa uz dohodnite sudruhovia .-)))naletel alebo nenaletel?
Ale vedia a pride cas ked to budu chcet naspät ....
Kto financoval ruskych agentov a fasistickych turistov na ukraine?
A preto mi v zapadnej Europe hladujeme :-)))Ty asi poznas len zmluvu RVHP :-)))
Chudak gaborcan nevie kam ako madar v kukurici:-))))
".pokiaľ viem tak to boli občania ZSSR " no super Gaborcan :-)))) Jak Madar v kukurici :-)))
Vladule a kedy bude mat Alenka narodeniny?
Vsak uz to aj vrabci cvirikaju v Bronxe:-)))
Vladule kde mas Chefa? Este neporozumel instrukciam:-)))))
Kde je abraxas ??? meska...dostava posledne instrukcie:-))))
nieco z pamfletu "Sionistickych mudrcov" nemas? :-))))
Budes sa este divit ked muzici vytriezveju:-)))
Putin bojuje za Rusko ruskí ľud a za mier v Európe :-))))))))))))))))))
Inflácia nie je dobra, deflácia je ešte horšia. Centrálna banka neudrzi stabilnu cenovu úroveň. Tak sa akceptujete niečo inflácia ako deflácia. 1.5 az 2,5%. za rok je optimalne ale nikdy 10%.....
Tak,tak z toho ma Putko najväcsi strach.....
TiborP ty budes hviezda na debate prekonal si abraxas :-)))))Este stastie ze mame sylvester:-)))))
Odporúčame