Skus sa zucasnit v Drazdanoch na demonstraciji a uvidis nemecki narod a budes prekvapeny :-))))
Skus sa zucasnit v Drazdanoch na demonstraciji a uvidis nemecki narod a budes prekvapeny :-))))
B L B E C E K vypatlany, ako dlho zijes v GB ze sa s teba stal expert na multi kulti? :-)))))
Lutz Bachmann: vom Einbrecher zum Anführer Pegida
Ked Pegida su nemecki obcania tak z Bohom Slovensko:-))))
Anti? Ty si studoval psychologiu,aku diagnozu by si napisal na sudruha tinta a ake liecenie by si mu doporucil?:-)))))
Návod jak slušně, ale rozhodně jednat s těmi, kteří si chtějí žít po svém a odmítají se
přizpůsobit:
Arabský muslim nastoupil v Londýně do taxíku. Důrazně požádal taxikáře, aby vypnul rádio, protože
příkazem učení jeho náboženství je, že on nesmí poslouchat takovou hudbu, když v Prorokových
časech nebyla žádná západní hudba, která je hudbou nevěřících.
Taxikář zdvořile vypnul rádio a otevřel dveře.
Arab se otázal: "Co se děje?"
Taxikář odpověděl: "Za časů Proroka nebyly žádné taxíky. Vypadněte a počkejte si na velblouda..."
"O nas dvou uz Goethe psal" to poznas:-)))
Vsak nam vysvetli preco Putin,Maduro a Persky Ajatolah placu?:-)))
Len ci je to dobre pre Putinovu penazenku?:-)))
Anti vela casu Putinovy nezostava.....
Putin ma stale dvere otvorene,zalezi len na nom ci Rusko pojde do kolien alebo bude spolupracovat z EU....Cim dlhsie bude vahat tim budu väcsie skody....
Arabský synek se ptá svého otce:
"Tati, proc nosís porád na hlave ten sátek?"
"Ten sátek je velice praktická vec, synu. Chrání mou hlavu a mé oci pred sluncem, pred poustním pískem a pred ostrým vìtrem."
Chvíle ticha. Poté opet:
"Tati, a proc porád nosís ten dlouhý úbor, který vypadá jako nocní kosile?" "Synu, ta gallábie je velice praktický odev, protoze chrání mé telo pred poustním sluncem, a pritom je velice vzdusná."
"Tati, a proc porád nosís sandály?" "Sandály jsou velice uzitecné, synu. Chrání mé nohy pred ostrými kameny a písek z poustì se z nich sám vysype."
"Tati?".... "Ano, synu.????"
"A proc to vsechno doprdele porád nosís, kdyz od narození bydlís v Parízi a poust znás akorát z televize.....???"
Kde sú muslimovia nešťastní:
Nie sú šťastní v Gaze, v Egypte, v Líbyi, v Maroku, v Iráne, v Iraku, v Sírii, v Libanone ...
Tak potom kde sú šťastní?
Šťastní sú v Autrálii, Anglicku , vo Francúzsku, v Nemecku, v Nórsku, v Kanade ...
Sú šťastní v každej krajine, ktorá nie je muslimská.
A koho za to vinia?
Nevinia islam, nevinia svoje krajiny, nevinia sami seba.
VINIA KRAJINY, V KTORÝCH SÚ ŠŤASTNÍ!
A SNAŹIA SA TIETO KRAJINY ZMENIŤ, ABY BOLI AKO KRAJINY ODKIAĽ PRIŠLI, KDE NEBOLI ŠTASTNÍ!!!
Úvod ruskej biblie: "Na počiatku nebolo nič, iba súdruh Boh sa prechádzal ulicami Moskvy."
Čo spravíš, keď zákonom chránené zviera žerie zákonom chránenú rastlinu?
Otazka na radio Moskva: "Existuje marxisticka-leninisticka definicia pre tank?" Odpoved:"S principu ano. Tank je turisticke vozidlo ktore sa pouziva na vylety do s priatelenych krajin. A na povel moze aj strielat" :-)))
prosim, nespamujte nam diskusie linkami na vase blogy
Administrator
Kedy bude na Slovensku dobre???
Keď vdova po Slotovi príde za Mečiarom do basy, aby sa ho opýtala kto zastrelil Gasparoviča na Ficovom pohrebe.
Odporúčame