Priatel mariuss,
na Slovensku sme boli panmi mi Slovaci a vyhovarat sa na svetove mocnosti je asi tak ako sa komanci vyhovarali na mandarinku zemiakovu ......prave opacne,svetove mocnosti uznali Slovensky stat a jeho vladu a dali moznost nam Slovakom prvy krat v historii vladnut sami sebe...ako to dopadlo vieme!

