Takže bojujú o prežitie tým, že strácajú čoraz viac územia aj mužov, dobre rozumiem však?
Takže bojujú o prežitie tým, že strácajú čoraz viac územia aj mužov, dobre rozumiem však?
Je to presne naopak do roka bude po Zelenskom, treba vedieť čítať propagandisticke nadpisy. Alebo, že Afrika dala Putinovi košom znamená, že Západ je práve odchadzany z Afriky...
Ďakujem Dydimos, takže pamäť má nakoniec nesklamala.
Ale, ale došli ti argumenty Jožko, neber si tak vážne, vojna sa k nám našťastie ešte nerozsirila, vďaka Bože, hoci sme v bratskej "pomoci" namoceni až po uši.
Nemám čas ani chuť browsovat teraz ako to bolo ale raz si to pozriem.
Snažil som sa tu uvádzať fakty ale ako prechadzas k osobným invektivam debata stráca zmysel.
Tomu dobre rozumiem, ale snažím sa pochopiť co tým bojom chcú dosiahnuť, aký reálny cieľ, ktorý chcú dosiahnuť majú?
A nepíš mi tu o vyhnaní vsetkych okupantov to reálny cieľ nie je.
Uvedomujes, si ze si nič konkrétne nenapísal že?
Ad 1 mier bol pokiaľ Ukrajina nechcela do NATO. a ako som uvádzal vyššie Rusi najprv vyvinuli značné diplomatické úsilie, ale neboli vypočutí. Následne pristúpili k SVO v duchu hesla ak sa nemôžeš vyhnúť vojne zautoc ako prvý..
Ad 2 takže je to medzinárodné právo, ktoré ničí Ukrajinu, to mi chceš nahovoriť?
Ad 3 aj pamäť niekedy sklame, ospravedlňujem sa v každom prípade Ukrajinu čakajú ďalšie straty a to celý juh a tým to nekončí...
Pretože je to sionsky projekt namierený proti Rusom? Ôk nebudeme konšpirovat ale napíšem to tak, že nenávisť im bola vstiepena zvonka po majdane. Nik Ukrajincom nebránil ísť do EU ale Rusi sú uz dlho vyjadrovali zrozumiteľne a jasne, že Ukrajina v NATO je pre nich neprípustné.
Mňa nezaujíma co hovorí Priložiť ale Putin ak sa nemýlim on je čelný predstaviteľ Ruska.
Pozri si mainstream z februára 2022 a tam sa jasne píše o požiadavkách Moskvy a opatreniach vojensko-technickeho charakteru. A požiadavky Moskvy boli v prvom rade neutralita Ukrajiny. Takže pokiaľ by sa s USA dohodli vojna vôbec nemusela byť.
A to o suverenite Ukrajiny nemyslíš vážne, že nie?
Ukrajina je tak suverénna ako ja majster sveta v boxe. Dufam, ze sa bavíme ako inteligentní ľudia, ktorí rozumejú pisanemu textu.
Jasne, ze nie kvôli neutralite, kvôli tomu, že to inak nejde. Rusi čakali dosť dlho na to, že Ukrajincom dôjde, že nemajú na výber a budú súhlasiť s podmienkami Rusov a uzavrú mier. Mimochodom k rokovaniam došlo, ale boli bez výsledku ukončené z ukrajinskej strany. Keď sa nedočkali anektovali Donbask a Luhansk a Ukrajinci nič, tak pripojili ďalšie dve oblasti boje pokračujú a tak sa teraz chystajú na juh Ukrajiny Odesu až po Moldavsko a Ukrajinci nič. Co bude nasledovať?
Ukrajinci sa chovajú sebevrazedne ovláda ich nenávisť k Rusom a to ich zničí. Podobne (ekonomicky) je na tom EU a to preto, že ani Ukrajina ani EU nie je samostatná sú vazalmi USA.
V čom konkrétne?
Stačilo súhlasiť s neutralitou nemuseli mať žiadne uzemne straty. Mimochodom po skončení vojny budú tak ci tak neutrálny, Rusko im nič iné nepovolí.
Si mi zámerne neodpovedal, každý boj musi mať zmysel, aký teda zmysel tento boj pre Ukrajincov ma? Véd čím dlhšie vojna trvá tým viac strácajú a perspektíva žiadna. Snažím sa ich pochopiť ale nejde to.
Toto je z ukrajinskej strany nezmyselná vojna, čím dlhšie trvá tým viac strácajú a ich vedeniu Západ nedovolí mier. Milí Ukrajinci pokiaľ chcete mier musíte sa v prvom rade zbaviť svojho vedenia, tam by ste mali obrátiť svoje zbrane, len to vás zbaví utrpenia.
Povie mi niekto za co vlastne tí Ukrajinci bojujú, voľáko tomu prestávam rozumieť. Do NATO sa počas boja Ukrajinci nedostanú a mier bez podmienky neutrality s Rusmi nikdy neuzavru a na vojenské víťazstvo jednoducho nemajú.
Jasne sa ukazuje obludnost a nezmyselnost tejto vojny, Američania zase raz niekoho zneužili.
Pridaný do ignore listu.
Si pekný príklad pan aktivista.
Na Kajmanskych ostrovoch môžu protestovať koľko chcú, ale v ruskej sfére sú to len špinavé americké paprce, ktoré sa snažia vytvoriť ďalšiu nestabilitu. Stále ten istý scenár pomocou platených aktivistov...
Odporúčame