Pri troške snahy táto vojna nemusela byť. Rusi sa pred jej začatím pokúsili o diplomatické riešenie, kto chce nájde si v mainstreame, aj vyjadrenia Stoltenberga, že Ukrajina si môže robiť čo chce je predsa suverénna a nabušená západnými zbraňami(to nepovedal, ale myslel si). Nuž milí Ukrajinci vaše vedenie sa cítilo hrdinsky a vy ste k tomu nič nepovedali, pretože vám vymývali mozgy od 2014 roku a presne toto sú toho výsledky. Nech je to aj pre nás poučením, že nenávisť ešte nikdy nikomu nič dobré nepriniesla...

