Aktivisti to poznáme, platení profesionáli, čistá propaganda. Naš už neoblbnete rozkom.
Aktivisti to poznáme, platení profesionáli, čistá propaganda. Naš už neoblbnete rozkom.
Ty asi žiješ na inej planéte ako ja. Ukrajina nemusela byť vôbec obsadená stačilo odsúhlasiť neutralitu, ktorá aj tak Ukrajinu neminie a stačilo sa správať k svojim obyvateľom ako k ľuďom. Ukrajina pod vedením USA to aké nedokázala a tak musí strpieť následky.
Ak by prišli Američania s tým, že máme byť neutrálny inak príde na opatrenia vojensko technického charakteru tak by si prvý vytiahol do boja, že?
Fínsko ešte donedávna v NATO nebolo a Fínsko proti Rusom nepôjde majú poučenie z histórie.
Ktokoľvek kto chcel Ukrajinu v NATO chcel armagedon, pretože Američania by tam rozmiestnili rakety.
Rusi sa zbranami vyhrážajú na rozdiel od USA, ktoré ich použilo proti civilom. okrem toho Rusko zverejnilo podmienky za ktorych jadrove zbrane použije.
Vojenské spojenectvo medzi Ruskom a Čínou úplne postačuje, na to NATO proste nemá. A BRICS+ je nový základ svetového poriadku.
Neviem, neviem Západ pri každej príležitosti dokazuje svoju vierolomnost, posledne napr. pri obilné dohode. Obávam sa, že to budú musieť byť veľmi silné záruky zo strany Západu, aby došlo k dohode. Samozrejme, že bez jednania alebo úplného vojnového víťazstva jednej strany mier nebude.
To posúvanie červených čiar a konca vojny spolu súvisí nemyslíš?
Pokiaľ Ukrajina bojuje nemôže byť prijatá do NATO a mier bude možný len so súhlasom Ruska, ktoré to nikdy nepripusti, za čo teda Ukrajinci bojuju?
Doletu rakiet z Ukrajiny do Moskvy je niekoľko minút, to Rusi nikdy neprpustia, okrem iného to znamená, že každá chyba = armagedon, to schvaľujes? Si nepriateľ ľudstva?
Mame tu NATO proti zvyšku sveta, tak sa nám to postupne formuje tak o com to hovoríš?
Klameš Rusi boli ochotní rokovať, k rokovaniam dokonca došlo a boli celkom úspešné, ale na nátlak Britov Zelenskyj z rokovania odišiel.
Počkaj do konca leta a potom to už dôjde aj tým pomalsim (kto vyhra).
Nepotrebujem chartu OSN, aby som vedel, že rakety s jadrovými hlavicami na Ukrajine sú neúnosné riziko pre celú planétu, preto podporujem Rusov v tom, že Ukrajina nesmie byť v NATO.
Jehova priamo do diania na Zemi nezasahuje, nevie to. Tvoriť v tejto realite môžu len ľudia.
Ja za rozbíjanie a zas..nie diskusie nie som platený na rozdiel od teba.
Požiar zapálili Američania podporou majdanuza 5 mld $(Nulandova). A následnou militarizaciou a fasizaciou Ukrajiny. Dovtedy si Rusko a Ukrajina nazivali v pohode.
Oficiálne sa všetci tvária, že je to vojna medzi Ruskom a Ukrajinou, takže Rusi sú jednou z bojujúcich strán a teda je nanajvýš logické, že si tam vozia zbrane. Co tam ale robí NATO to by som rad vedieť. NATO nielenže vozí zbrane ale poskytuje spravodajské informácie, cvičí ukrajinských vojakov ale aj čiastočne riadi ukrajinskú armádu. Rusi už vedia, že vyhrali a Ukrajinci sa stále viac uchyluju k terorizmu. Ako vysoko je pravdepodobné, že raz sa to stane a odveta priletí napr. na také Poľsko alebo Slovensko?
Podľa mňa už dosť na to, aby sa pristúpilo k rokovaniam.
Zahrám sa na Sybilu, vojna je ako požiar, má téndenciu sa šíriť a Západ namiesto toho aby sa snažil požiar uhasiť ho rozduchava dodávkami ďalších a ďalších zbraní. Jedného pekného dňa sa vám to podarí. Iskra preskočí a požiar sa rozhori aj ďalej. Ste ako deti hrajúce sa so zapAlkami, tie tiež nechcú, aby zhoreli v ohni...
Čítaš to niekedy po sebe? Žerie ta nenávisť proti Rusku, daj si pilulky a chod si zabehať, to pomáha.
Papier naozaj znesie veľa, rozhodujúce sú ale činy a tie hovoria o tom, že USA kryté NATOm sú najväčší vojnový stvac na planéte a to bez debaty.
Naproti tomu my sme sa v zmarenom referende jednoznačne vyjadrili, že do NATO nechceme a aj tak sme tam. Keby dnes prišlo referendum bolo vy to zaujímavé, lenže ľud si v tejto krajine už davno nevládne...
Klameš z ukrajinského obilia išlo gro bohatým krajinám a len minimum chudobným aj to za úhradu dá sa to nájsť na internete. Obilna dohoda bola preto dohodou pretože obidve strany mali svoje záväzky. Jediný kto tu dohodu plnil bolo Rusko.
Neviem o programe OSN ale ukrajinske obilie to nebolo to išlo bohatým krajinám.
NATO bolo od svojho vzniku postavené proti Sovietskemu Zväzu, po skončení studenej vojny sa NATO nezrusilo po vzore VZ, ale zostalo s pôvodným účelom zachované. NATO sú európske krajiny + USA a to určite nie je postavené proti Číne. Ostatne dnes už o tom nite sú žiadne pochybnosti alebo ak niekto prišiel po dvoch rokoch prázdnin bez prístupu k svetu.
NATO je organizácia nepriatelska voči Rusku dufam, že to nik nepopiera. A Rusi sa vyjadrovali už davno zrozumiteľne a jasne, že Ukrajina v NATO je pre nich neprijateľné. A keďže Ukrajina stále obhajovala obilnu dohodu hladom v Afrike tak to prevalcovali. Ostatne Rusi momentálne nemôžu predávať obilie a hnojiva tak obilie dodajú aspoň zadarmo.
Každý dostane čo si vypýtal, tak to ma byť.
Časy rabovania a vykorisťovania končia, svet bude postavený na spolupráci a rešpektovaní záujmov. Nebude už žiadneho hegemona, tým pádom nebudú ani vojny, mierová spolupráca je totiž ďaleko výhodnejšia.
Nuž je to trochu od Rusov ako od Anglosasov, preto sa netreba diviť, že Západ už v Afrike skončil, Ázia je na tom podobne hoci Američania ešte niečo skúšajú. Južná Amerika nasleduje. Všetci už majú plné zuby hegemonie a vykorisťovania. Ľudstvo čaká zlatý vek spolupráce bez vojen, pravdaže nebude to hneď...
Odporúčame