Ak Rusi zostrelia S300 ešte pri presune a budú aj nejaké obete, tak tí čo schválili presun S300 by sa mali zodpovedať, pretože ich riadenie priamo spôsobilo smrť. Nerobím si ilúzie u nás politici nezodpovedajú za nič, to len média to volajú demokraciou.

