Boha je potrebné hľadať tam kde Ho môžeme nájsť najľahšie a to je v našom vnútri. Boh je v našom vnútri, ale všetko čo sa v našom vnútri objavuje Ho prekričí, preto sa musíme utíšiť a túžby sú veľkým krikom...
Gratulujem autorke k duchovnému pokroku, odstraňovanie túžob a vzorcov je gro duchovnej práce, iste to nie je a nebude jednoduché, ale kto sa už raz vydal na cestu...

