Náš svet prebudovávajú na naše vezenie našimi rukami a my sedíme a kukáme
Život tu na Zemi je väzením, pretože z neho unikneme až smrťou, dovtedy sa stále musíme pozerať na skutočnosť tu na Zemi.
Po desaťročiach diktatúr v (východnej) Európe v minulom storočí nemôže nik očakávať, že sa Európania zdvihnú a pôjdu za niečo bojovať, to je naivné. Toto im už bolo z myslenia odstránené.
Čo sa týka Stalina úplný súhlas, bol to po Ašókovi as najlepší vládca tu na Zemi. To v akom stave bol Sovietsky Zväz po občianskej vojne a to, že po dvadsiatich rokoch dokázal Sovietsky Zväz obstáť voči silám zjednotenej Európy je zázrak a keď ešte pri tom dokázali zaviesť systém, ktorý bol sociálnejší než čokoľvek na Zemi predtým...