Toto sú profesionáli čo demonštrujú, spravia si pekný víkend v mestách a ešte im za to zaplatia, dostanú sa do správ... No nechoď tam.
Toto sú profesionáli čo demonštrujú, spravia si pekný víkend v mestách a ešte im za to zaplatia, dostanú sa do správ... No nechoď tam.
Overtonove okno je už úplne otvorené, LGBTI sa stáva normou. Kto nepozná LGBTI športovcov bude úchyl a bude za to postihovaný. Takto sa prevychováva národ čiže ovce, ktoré spapkajú všetko čo sa im predhodí...
Ak tam patrí náboženská výchova prečo tam nepatrí napr. jóga, ktorú KDH a spol. v školách svojho času nepovolili. Pretože kresťania v tomto štáte mali moc ju do škôl nepovoliť. Takže žiaden duch svätý, ale moc a tak je to už od nejakého tretieho storočia, obsah a tvar kresťanstva pre veriacich určuje moc a tá na tejto Zemi slúži diablovi, nie bohu.
d, vznik uhlia a časovanie nálezov nezodpovedá skutočnosti
Média vytvárajú realitu, tento článok(kampaň, ktorá práve začala) je toho ideálny príklad. Stádo majú prečítané a tak začali variť, zatiaľ len z vody, ale čoskoro začnú pridávať ďalšie ingrediencie...
Takže systém tu má byť len pre tých schopnejších a šikovnejších. My ľudia sa líšime od zvierat tým, že poznáme súcit, dobro a lásku. A nemyslím si, že dobrý systém je ten čo tieto atribúty zavrhuje v snahe maximalizovať zisk niekoho schopnejšieho.
V každom systéme sú rovní a rovnejší, tento sa ale približuje zvieracej farme oveľa viac ako ten predchádzajúci.
Čas už hodne ukázal, ale pre niekoho je 2000 rokov málo, tak čakajme ďalších 2000, 4000, 10000 rokov.
A potom, že autor si nedal trefné meno. Zlo neporazené, bude nakoniec porazené tým najväčším hrdinom(osobným Bohom) a my všetci tu budeme žiť v raji...
Život ale nie je rozprávka, tu na Zemi je to boj a tak to zostane ešte dlho...
Prečo by sme mali veriť tomu, že si toto presne niekto zapamätal a po 70 rokoch po Kristovej smrti to pekne zaznamenal a vôbec nebol ovplyvnený tým čo nasledovalo ďalší deň...
Bla, bla, bla, nech povie ako nám NATO pomohlo s utečeneckou krízou, poslalo snáď lode do Stredozemného mora alebo umravnilo Turecko svojho člena. NATO je organizácia na udržanie vazalov USA pod kontrolou.
Včera som mal čas si to celé prečítať a môžem povedať, že pre mňa je to dosť podnetný blog. Aj keď by som mal k nemu niekoľko poznámok.
Nemyslím si, že toto je menej skutočná Zem ako tie ostatné - tie správne.
Sám som skôr zástancom budhistického pohľadu na svet, kde základná premisa znie - každý stav vedomia každej bytosti má svoj domovský svet, kde sa môže realizovať. Teda opačný pohľad ako tu prezentuje autor, my sme tí, ktorí vytvárame realitu a nie realita vytvára nás. My našimi postojmi, myšlienkami a pociťovaním vytvárame realitu tejto Zeme. To, že sa niektorým javí súboj medzi dobrom a zlom základnou črtou reality je len náš zúžený pohľad, ktorý vyplýva z miešania zla a dobra v našej realite. Božské, pekelné, svety hladových duchov, polobožské svety podľa mňa riešia úplne iné problémy ako my.
Na to či si nejakým spôsobom vyberáme to čo tu prežijeme, tak na to nemám vyhranený názor, ale skôr si myslím, že sme v tomto smere hračkou hry, ktorá nás zaradí tam kde najviac pasujeme.
Osobne si myslím, že bibliu by mal vykladať niekto kto sa rozumie duchovnu, Bohu, teda niekto kto chodí s Bohom(ako je to v biblii trebárs Noah). Tak ako vykladať technické texty nemôže laik, pretože z toho víde paškvil, tak u tých duchovných to platí rovnako. Nehovoriac o prekladoch a prepisoch.
Keďže biblia ich už mnoho absolvovala(prepisov a prekladov) tak nájsť v nej pravé duchovno dokáže len Majster. A nemyslím si, že absolvent bohosloveckej fakulty rozumie duchovnu, alebo trebárs nejaký biskup, tá schopnosť spočíva len a len v priamom poznaní Boha a žitím s ním.
Sú snáď príslušníci rimsko katolíckej cirkvi bližšie k Bohu ako tí ostatní? Ako hovorí Kristus po ovocí poznáte ich. Majú v sebe viac lásky, sú si vedomí Boha v každom okamihu svojho života...? Ak nie je to čo tu píše autor blud. Uveriť niečomu je pre niekoho asi ľahké, ale človek dostal od Boha rozum, aby ho používal. Každý kráča k Bohu sám za seba, Boh sa nikoho nebude pýtať či je príslušník nejakej skupiny, cirkvi. Prečo by to preboha robil? Jeho zaujíma človek a nie jeho príslušnosť.
My ovce(otroci) máme striktne určené hranice, ráno vstávaj, hybaj do roboty, poobede domov,venuj sa rodine, pracuj okolo domu...
Predstavujeme si, že miliardári si môžu robiť čo chcú, ale systém im určuje hranice ešte tvrdšie ako nám. Keď sa z nás stanú bezdomovci, alebo odídeme na samotu žiť bez civilizácie systém to neohrozí, keď však začnú strečkovať miliardári môžu systém zmeniť oveľa ľahšie pretože peniaze znamenajú moc. Preto musia mať určené hranice oveľa tvrdšie ako my. Netuším ako to prakticky funguje - nie som miliardár, ale tí ktorí určujú pravidlá hry, iste majú vypracované spôsoby ako nejaké neposlušníka zostreliť. Ak to však musia urobiť vo veľkom narážajú na odpor, ak sa tento odpor rozšíri aj na ovce(koronakríza nebude prechádzka ružovou záhradou) mohlo by to ich riadenie zhodiť, aspoň dúfam.
Samozrejme, že nie veď ciele ešte neboli naplnené - napr. zbavenie obyvateľstva(oviec) zbytočných luxusných vymožeností - dovolenky v zahraničí, drobné prevádzky, živnosti, úplná likvidácia strednej triedy, kontrola všetkého druhu od polohy až po očipovanie, zrušenie fyzických peňazí(sú nákazlivé), no a neposlednom rade zvýšenie zadĺženia tak, aby sa z neho už nedalo vykúp(prácou), teda konečne nastolenie otroctva.
Stavím sa, že opatrenia na kontrolu polohy mobilov nebude zrušené. A to je len jedna vec. Uvidíme co ďalšie ešte príde.
Naši politici alias dozorcovia sa činia. Nič iné sme ani nečakali. Len úplne naivný človek mohol čakať niečo iné. Ale to je v poriadku, táto vláda sa bude potýkať s obrovskými problémami a to by mohlo Slovákov vyliečiť aj z tohto ritolezectva.
Odporúčame