Ja tu na nikoho nenadávam, len prezentujem svoj názor. Možno to nevyznelo tak ako by malo, ale za tým, že cirkev tu je aj preto, aby ľuďom bránila v duchovnom pokroku si stojím.
Prečo by som mal veriť v niečo čo mi tu prezentuje cirkev? 2000 rokov tu cirkev riadi to duchovné na európskom kontinente a kam sme dostali? Vari sa tu nesnaží mnoho ľudí čo chce ísť k tomu duchovnému, Bohu riadiť sa ezoterikou alebo východnou mystikou?


