Naozaj neviem ako prišli organizátori protestu na to,že je obvinený ..nacista.
Naozaj neviem ako prišli organizátori protestu na to,že je obvinený ..nacista.
Zvláštne ...nedávno mala aj americká armáda cvičenie pri hraniciach s Ukrajinou (cvičenie NATO v Poľsku)
Podpis býva vždy na konci listu (vpravo dole)....a nie na konci riadku......D:)
Politici E.U dávno zistili,že si sankciami ,,nakadili do vlastného hniezda".Najlepšie by bolo zamiesť to do stratena a obchodnú spoluprácu potichúčky obnoviť KEBY......nebolo varovného prsta z ,....Bielej chalúpky
Nie je to celkom pravda.Vw a Seat používa podvozky na platforme vyvinutej v Škodovke.A predsa platy v týchto štátoch sú diametrálne odlišné
Hodnota produktivity práce je na úrovni 55% ,čo je po Irsku druhý najnižší podiel v EU....Nuž potom v Irsku musia zarobiť ešte menej ,ako u nás.......Skúste si dohľadať priemernú mzdu v tomto štáte a uvidíte ,akú somarinu sa nám snažia naši ,,ekonomovia" zasa nabulíkovať
Paradoxne sankcie a platenie reparácií víťazným mocnostiam (v čase hospodárskej krízy) pomohlo Hitlerovi dostať sa k neobmedzenej moci a vyvolať vojnu
Musíme ale uznať, drží sa koryta ,ako......kliešť....
Sám si sa pýtal...sám si si odpovedal...
Jednoducho Mária ....prepáčte........slušný Slovák...D:)
,,Rakúsky dôchodok" nabudú mať ani naše pra-pra-vnúčatá
Liberálni demokrati považujú všetkých zločincov z éry socializmu za ,,obete" totality.Mal som suseda,ktorý sa po roku 89 pasoval za disidenta,pretože bol odsúdený podľa ,,komunistického" zákona..Akosi nespomenul ,akého. Bolo to ...Rozkrádanie majetku v socialistickom vlastníctve,(v skratke....zlodejina)
Skôr klesá dôveryhodnosť učiteľov.Celá táto ,,nespokojnosť" sa točí len a len okolo ich platov.
Pán Valček a koľko že vytiahol z Technopolu mladý Kováč ste sa nezaujímali?Inak Kočner nie je politik a kedykoľvek vás môže zažalovať. Paragrafov má na to dosť
Upokoj sa a....zamysli sa....Načo je USA 100 základni v XY krajinách sveta?......Na obranu USA???????????
História sa zvykne opakovať....To majú Indiáni ,,po chlebe" Tisíc-ročná ríša opäť povstane a Napoleón vyrazí do sveta.....
Kým v 68 stačil pozývací list od Biľaka,Poliaci chcú platiť svojím,,osloboditeľom" 2 miliardy
To akože myslíš vážne?!.Za 1) Poľsko je v NATO (či už zo základňami,alebo nie).Rusko nemá záujem dostať sa do konfliktu a akým-koľvek členským štátom(pozná doktrínu) .Druhá vec.Koľko asi žije v okolí Kaliningradu ruskej menšiny,ktorá by mala autonómiu ako na Ukrajine?Asi dosť dobre nechápeš,aké väzby medzi Ukrajinou a Ruskom boli pred príchodom Majdanu a prečo Moskva nechce aby sa Ukrajina stala novým členom NATO
Rusko sa môže na Poľsko....vytentóóó....Majú dosť problémov zo svojími bývalými republikami...
Odporúčame